Super lekarz w Poznaniu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tomek1976
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Niestrata

Post autor: tomek1976 » 08 paź 2007, 14:43

Witam!
To jest mój pierwszy post, właśnie się zarejestrowałem i kiedy zacząłem czytać o lekarzach w Poznania, to stwierdziłem, że muszę zaprotestować :-) . Tak zacząłem czytać o doktorze Niestracie. Nie mogę kwestionować jego kompetencji, ponieważ słyszałem, że zna się na tym co robi. Jednak tak się składa, że leżałem w szpitalu wojskowym na oddziale gastologii, gdzie doktor jest ordynatorem. I muszę powiedzieć, że ten człowiek nie ma w ogóle podejścia do pacjenta. Nie rozumie, że człowieka może boleć, a kiedy spytałem się podczas kolonoskopii czy długo to będzie jeszcze trwać, ten próbuje być dowcipny (tzn bardziej sarkastyczny) i powie wszystko byle tylko nie odpowiedzieć na pytanie. Po prostu - dość nieprzyjemny człowiek :-)
Pozdrawiam!

Matika
Debiutant ✽
Choroba: CU
Kontakt:

Re: Super lekarz w Poznaniu

Post autor: Matika » 09 paź 2007, 16:36

Ja leczę się u dr.Dobrowolskiej ale prywatnie. Super lekarz
Matika

agusia 83
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: agusia 83 » 09 paź 2007, 16:40

Ja też się lecze w Poznaniu - u dr Klincewicza i bardzo go sobie chwalę. Oczywiście początkowo nie ufałam mu w 100 %, i konsultowałam się jeszcze z kilkoma innymi, ale teraz wiem, że w każdej chwili mogę na niego liczyć, choć przyznam się, że już dawno u niego nie byłam. Bo nie mam póki co takiej potrzeby-wie, ze sie dobrze czuje i jest o mnie spokojny :) z innymi gastroenterologami z Poznania nie miałam styczności, więc ich nie znam.
P.S. Współczuję, że musiałeś tomku 1976 leżeć w szpitalu wojskowym - tam jest okropnie. Warunki fatalne. A ten lekarz jak jest tak dobry, to powinien też mieć podejście do pacjentów.
-aga-

Angels1979
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: Angels1979 » 19 paź 2007, 19:25

Ja leczę się u prof Linke. Od razu na podstawie rozmowy i badania podstawowego stwierdzil Crohna (na początku jak zacząłem się leczyć w Zielonej Górze u dr Giezowskiego to tą samą diagnozę wydał i trwa przy niej do dziś. Z tym, że jak rzekł kiedys miał wątpliwości teraz już prawie nie ma - prawie czynni różnicę :grin: ). Potwierdzil to wynikami usg, kolonoskopii (choć nie mam ziarniny - ale jak rzekł nie trzeba mieć) i TK. Jak stwierdził wątpliwe tylko ma, iż moje wyniki krwi są w miarę dobre. Jednak nic innego nie bierze pod uwagę mimo to oraz trzyma się nadal CD. Choć mam na razie nie brać leków gdyż poczeka aż będę miał mocniejszy nawrót choroby :neutral: i wtedy mnie wezmie na oddział.

Awatar użytkownika
carollina
Debiutant ✽
Choroba: CD u partnera

Post autor: carollina » 26 sty 2008, 13:13

U nas bylo tak, mąz mial oropne skurcze brzucha, takie mocne ze az jeczal bezwiednie w czasie snu, bardzo schudl leki jakie zapisywali lekarze niec nie pomagaly ( bylismy m.in u dr Krokowicza na ul. Miedzychodzkiej)

w wigile dostal goraczki 40 st

pojechalismy do szpitala, tam podobnie jak poprzednio powiedziano nam ze to tylko nerwy....maz bardzo schodl, pil tylko siemie i kompot z jablek a lekarze w szpitalu powiedzieli ze jezeli pije to nie ma podstaw zeby do zostawic

pozniej trafilismy do dr Macieja Mazura, zrobil mezowi gastro, nic nie wykazala, powiedzial ze jezeli skurcze nie ustapia to wykona kolonoskopie

bylismy w czwartek....wykryl Crohna

Dr Mazur ma bardzo dobre podejcie do pacjenta, zartuje, rozwesela, juz kilka osob nam go polecilo, i my polecamy innym :D

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: funia » 26 sty 2008, 13:18

Witam
Ja tez bylam u dr Mazura i mam bardzo miłe wrazęnia odnośnie jego..

Jako pierwszy zlecil mi badania, wszysc inni cieszyli się, ze mam dobre wyniki krwi

a tu sie okazalo ze nadzerki, stan zapalny, zwezenie jellita itp

Odnośnie nastawienia do pacjenta, tez byl mily i poswiecil mi duzo czasu

aha,dodam tylko , ze bylam prywatnie. Nie wiem czy tak samo jest jak się idzie do przychodni

genus
Początkujący ✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: -- poza Polską --

Post autor: genus » 28 sty 2008, 09:23

Chciałabym zapytać, jak wygląda kwestia kolonoskopii na przybyszewskiego? nigdy jeszcze nie miałam tam kolonoskopii, niebawem mnie to czeka, czy dają znieczulenie?

fiesta
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie

Post autor: fiesta » 28 sty 2008, 20:25

ja miałam kolonkę na przybysza, nie dostałam żadnego znieczulenia a jeszcze miałam pecha, bo akurat był strajk pielęgniarek i ta moja była zła, że badanie musi robić. Bolałao jak cholera a jeszcze mnie wyzwała że źle przygotowana byłam, że niby coś mi w jelitach zostało . Nie moje wina że się załatwiam po trochu.. heh. Było minęło :D być może trafiłam na taki przypadek, bo wiadomo że na badania chodzi się gdzie indziej a oddział i tamtejsze pielęgniarki oraz lekarze są cudowni.

Awatar użytkownika
magdzika
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: magdzika » 29 sty 2008, 07:32

genus pisze:Chciałabym zapytać, jak wygląda kwestia kolonoskopii na przybyszewskiego? nigdy jeszcze nie miałam tam kolonoskopii, niebawem mnie to czeka, czy dają znieczulenie?
Miałam kolono podczas pobytu na oddziale, więc wyczyszczona byłam w 190 procentach :wink: Samo badanie do przyjemnych nie należy, ale znieczulenie dostałam dożylne, pielęgniarka głaskała mnie po ręce i uspokajała, wszystko jest do przeżycia.

Awatar użytkownika
magdzika
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: magdzika » 29 sty 2008, 07:35

Carollina, odpisałam Ci na Twoją wiadomość, polecam Wam Przybyszewskiego, zwłaszcza, że mąż miał niedawno zaostrzenie, warto, żeby jak najszybciej ustawili mu leczenie.

Awatar użytkownika
niunia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: niunia » 29 sty 2008, 12:06

hehe co do kolonoskopii to pielęgniarki które są przy badaniu to cudowne kobietki... głaszczą, rozśmieszają, gilgają, zawsze coś miłego powiedzą :D hehe chociaż coś miłego wśród wspomnień po badaniu :D

genus
Początkujący ✽✽

Post autor: genus » 29 sty 2008, 13:30

No właśnie, na Przybyszewskiego cały personel jest wspaniały, ale z tą kolono to się martwię, wolałabym dostać znieczulenie takie, że nie będę przytomna podczas badania.

Awatar użytkownika
magdzika
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: magdzika » 29 sty 2008, 14:39

genus pisze:No właśnie, na Przybyszewskiego cały personel jest wspaniały, ale z tą kolono to się martwię, wolałabym dostać znieczulenie takie, że nie będę przytomna podczas badania.
Hm, obawiam się, że pełne znieczulenie to sobie można zafundować tylko w prywatnym gabinecie. Zresztą lekarze niechętnie stosują znieczulenie bez wyraźnego uzasadnienia takiego użycia. Lepiej, jak pacjent jest jednak przytomny i reagujący (oby tylko nie za bardzo reagujący :mrgreen: ). Na pewno znieczula się małe dzieci, ale stare konie muszą być dzielne, zacisnąć żeby i przebyć to niemiłe badanie. U mnie podczas badania okazało się, że mam mocno poskręcane jelita i nie bardzo dało radę przeprowadzić całe badanie :wink: ; nie muszę dodawać, że bolało; ale to był po prostu mój pech. A pielęgniarki NAPRAWDĘ okazują zrozumienie, cierpliwość i życzliwość. Będzie dobrze Genus;) Musi być;)

genus
Początkujący ✽✽

Post autor: genus » 29 sty 2008, 15:12

Wielkie dzięki za słowa otuchy :cry: ja też mam niemiłe doświadczenia z kolonoskopią, stąd moje obawy. No ale nic, będzie dobrze, mam nadzieje.

Awatar użytkownika
magdzika
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: magdzika » 29 sty 2008, 15:22

Powodzenia:) Daj znać po.
"Mam szczęście, bo dostałam ostrzeżenie z wyprzedzeniem i czas, by coś zrobić. Za to jestem wdzięczna."(K.Wilber, Śmiertelni nieśmiertelni)

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”