hist. nie potwierdza a jednak crohn?

Miejsce na interpretacje wszelkich wyników badań

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: hist. nie potwierdza a jednak crohn?

Post autor: Mamcia » 15 paź 2010, 22:04

Zadziałał nawet dość szybko, bo zwykle działania niepożądane w postaci zapalenia trzustki wyprzedzają działania terapeutyczne.
Co do diety to mam inne zdanie, bo zapalenie trzustki to jest wlewanie do organizmu enzymów trawiennych, które powinny trafiać do dwunastnicy. W związku z powyższym nie należy jej - trzustki prowokować do nadmiernej aktywności.
Jak moja mama miała zapalenie trzustki (z innego powodu) to woziłam jej codziennie jedzenie do szpitala i to wg ścisłych reguł.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Anija
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --

Re: hist. nie potwierdza a jednak crohn?

Post autor: Anija » 15 paź 2010, 22:16

Mamciu, oczywiscie ze trzymam dzis diete i nie obciazam trzustki. Zreszta w ciagu dnia otrzymalam tez tel od mojego lekarza rodzinnego, ktory jest zobowiazany do cotygodniowej kontroli badan krwi i jednoczesnie mnie poinformowal o zapaleniu trzustki, wiec zalecil diete, brak wysilku, zaproponowal zwolnienie na kilka dni, ale pewnie w weekend dojede do siebie :)
No a zapalenie trzustki zbieglo sie idealnie z terapeutycznym "zadzialaniem" Imurelu, ale moze secjalista widzi to co chce zobaczyc?

Zablokowany

Wróć do „Interpretacja wyników”