Encorton+Salofalk.... krótka refleksja

Miejsce na tematy wielowątkowe oraz niepowiązane z konkretnymi lekami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Krzysiek(R)
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Encorton+Salofalk.... krótka refleksja

Post autor: Krzysiek(R) » 22 sty 2004, 13:39

Witam grupe ponownie.
A propos tematu postu...
Mine3o pare dni (no mo?e pó3tora tygodnia),od czasu kiedy zacz?3em kuracje E+S.Do tej pory by3em sceptykiem je?eli chodzi3o o farmakologie,ogranicza3em j? jak mog3em na ka?dym kroku i ..... no przyznam sie....lepiej sie czuje po tych lekach.W pierwszych dniach my?la3em ze to wina PYZ ;-)) których sie najad3em 2 dni po kolonoskopii i my?la3em ze to ona tak mi spowalniaj? perystaltyke. Ale (odpukaa) moje jelitka zacze3y sie nieco inaczej zachowyaa i mam nieco inne samopoczucie. Nie mówie bo nie chce zapeszaa ze biegunki mi przesz3y,ale uczucie "pustej perystaltyki" znikne3o i na prawde du?o mniej odwiedzin WC ;-).TYlko .... $$$ troche ci?gnie, bardziej ni? bananki ;-)) którymi do tej pory sie ratowa3em.
Ciekawe tylko co tam w ?rodeczku sie dzieje.Diety póki co nie stosuje--specjalnie ?eby sprawdzia jak sie mój organizm zachowa po samych lekach.I jak narazie ....nie ma co narzekaa ;-)
Pozdrawiam.
Krzysiek
zawsze mozemy o tym poGGadac...
GG 3141303

Jarek

Re: Encorton+Salofalk.... krótka refleksja

Post autor: Jarek » 25 sty 2004, 19:19

Witam
Ja w swojej kuracji oprócz E+S mam zapisany jeszcze Imuran. Biore to wszystko od 5 miesiecy czyli od chwili wyj?cia ze szpitala. Biegunka w3a?ciwie ust?pi3a a krwi jest du?o mniej ale jednak jest i to w3a?nie martwi mnie najbardziej. Poza tym ?adnej diety nie stosuje i powoli wracam do swojej poprzedniej wagi.
Pozdrawiam
www.winjarek@op.pl

Zablokowany

Wróć do „Inne”