Ból kości klatki piersiowej

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie

Ból kości klatki piersiowej

Post autor: taloca » 02 gru 2011, 21:16

Od kilku dni mam bóle w klatce piersiowej i jakby w łopatkach. Są to dziwne bóle bo w sumie boli mnie jak ruszam rękami, próbuję się obrócić na łóżku, lub biorę głębszy oddech. Ruch powoduje ból jak się nie ruszam nie boli. Nie wiem czy to nie jakieś sprawy kostne bo powtarza się to 2 raz. Wcześniej bolało przez tydzień smarowałam się jakimiś maściami i przeszło. Może polecicie jakieś ćwiczenia na to lub coś bo już nie wiem co robić. A może to przez stres którego ostatnio mam sporo. Na razie nie chce iść z tym do lekarza bo może przesadzam i to po prostu od złego ułożenia w śnie. Najgorsze, że nie wiem, czy to boli mnie coś w środku czy po prostu kości. Może miał ktoś coś podobnego i jakoś sobie z tym poradził?
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
lidkabarcelona
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Re: Ból kości klatki piersiowej

Post autor: lidkabarcelona » 03 gru 2011, 07:58

taloca, to może być Neuralgia międzyżebrowa. Przeżyłam to parę lat temu. Wielu lekarzy się nagłowiło, wiele badań przeprowadzono, aż w końcu stwierdził to ortopeda. Dostałam wtedy leki przeciwzapalne i zalecono gorące kąpiele.
Myślę, że to dobry trop, powodzenia :)

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie

Post autor: taloca » 03 gru 2011, 17:17

lidkabarcelona, dzięki :) poczytałam w internecie i objawy pasują. Może to jest to choć nie musi. Jakby to była ta neuralgia międzyżebrowa to by była dobra wiadomość. Może nawet obyło by się bez lekarza. Dzisiaj zakupiłam maść naproxen i liczę, że za parę dni ten ból będzie wspomnieniem :) w nocy to był koszmar ból mnie budził co chwilę. Mocno zasnęłam dopiero o 5. Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza :)
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
lidkabarcelona
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Post autor: lidkabarcelona » 03 gru 2011, 18:02

Trzymam kciuki, żeby się poprawiło :) I pamiętaj o kąpielach.

Zablokowany

Wróć do „Inne choroby”