OT z dieta przy CU

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: OT z dieta przy CU

Post autor: Anette28 » 24 mar 2016, 21:33

Jacekx pisze:Dwa temat zatytułowany jako Dieta ... to błąd bo większość diet nam szkodzi.
Jacekx pisze:Właściwie określenie tematu to np. Optymalne żywienie przy CU..
Dieta to przede wszystkim sposób odżywiania więc nie widzę nic złego w tytule tego tematu.
Jacekx pisze:Sugeruję scalić bądź zamknąć ten temat :idea: albo proponuję twórcy go przeredagować by wnosił coś nowego...
silnik forum nie pozwala na takie operacje

Jacekx, Temat został wydzielony z innego i nie widzę, problemu, aby pomóc początkującej osobie, albo podpowiedzieć na początku z czego ma skorzystać,a jak masz z tym problem to się nie wypowiadaj :wink:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Jacekx
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Post autor: Jacekx » 24 mar 2016, 22:48

Sorry Pandziaak dlaczego tak ostro :smutny:
Nazwa Dieta przy CU sugeruje , że jest jakaś jedna dieta przy CU o to nie jest prawdą ...
Po drugie dieta to na ogół coś wyklucza a my nie powinniśmy wykluczać składników pokarmowych ze swojego menu to nie służy naszemu zdrowiu
a wszystko praktycznie jest w poradniku żywieniowym :idea:

Dlaczego silnik forum nie pozwala...?
Przecież Admini zamykają tematy.
Chyba Moderatorzy też mogą zamykać temat.
Autor też może zmienić temat by był on odkrywczy czy ciekawszy

Założenie tego tematu przez Autora tematu potraktowałem być może się pomyliłem jako chęć odkrywania treści już odkrytych.
Czyli zrozumiałem, że Autor nie chce lub nie wie jak korzystać z opcji Szukaj na Forum.

Sorry za OT

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 25 mar 2016, 22:22

Napiszę to pierwszy i ostatni raz przestań sabotować każdy mój ruch bo mam naprawdę tego dosyć, ile można, moja cierpliwość właśnie się skończyła. Mam dosyć Twoich wiecznych pytań, dlaczego, po co, na co i wiecznego nie zadowolenia z tego co robię na forum, a naprawdę poświęcam dużo czasu, na porządek i czytanie postów w tym Twoich dyrdymałów, nieraz kosztem swojego prywatnego życia, ale bardzo lubię pracę tutaj niestety odkąd stałeś się upierdliwy mam coraz mniej chęci bo stoisz za mną jak cień, sam nic nie zrobisz, ale wskazywać i poprawiać to jesteś pierwszy. Jakoś nie było skarg na moją pracę tutaj, tylko Ty masz ciągle problem. Ja lubię jak ludzie mają propozycje, sugestie często z nich korzystam, ale Twoje uwagi i pretensje są nie na miejscu. Jeśli nie dasz mi spokoju będę wnioskować o blokadę dla Ciebie.

Innym radzisz skorzystać z opcji szukaj więc i ja Tobie radzę skorzystać to znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania o działaniu forum.
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Jacekx
Znawca ❃❃

Post autor: Jacekx » 25 mar 2016, 22:32

Przepraszam za nieporozumienie myślałem, że to nowy uczestnik tak temat ustawił.

Nie mam i nie miałem żadnych pretensji :prosze: o wybaczenie forumowy :dj:

Myślę też, że nikt nie ma pretensji tak to Pandziaak nie traktuj.

Angażujesz Tu się i robisz to OK ... i dlatego lubię pisać z Tobą Pandziaak
wybacz ten drobny pastisz do linku poniżej

https://www.youtube.com/watch?v=WupYyRFevzM

Zdrowych Świąt Wielkiej Nocy w gronie Bliskich Tobie
i Wszystkim Forumowiczom życzę

:wielkanoc:

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
województwo: podkarpackie

Post autor: Kinia87 » 26 mar 2016, 14:32

Pandziaak pisze:Napiszę to pierwszy i ostatni raz przestań sabotować każdy mój ruch bo mam naprawdę tego dosyć, ile można, moja cierpliwość właśnie się skończyła. Mam dosyć Twoich wiecznych pytań, dlaczego, po co, na co i wiecznego nie zadowolenia z tego co robię na forum, a naprawdę poświęcam dużo czasu, na porządek i czytanie postów w tym Twoich dyrdymałów, nieraz kosztem swojego prywatnego życia, ale bardzo lubię pracę tutaj niestety odkąd stałeś się upierdliwy mam coraz mniej chęci bo stoisz za mną jak cień, sam nic nie zrobisz, ale wskazywać i poprawiać to jesteś pierwszy. Jakoś nie było skarg na moją pracę tutaj, tylko Ty masz ciągle problem. Ja lubię jak ludzie mają propozycje, sugestie często z nich korzystam, ale Twoje uwagi i pretensje są nie na miejscu. Jeśli nie dasz mi spokoju będę wnioskować o blokadę dla Ciebie.

Innym radzisz skorzystać z opcji szukaj więc i ja Tobie radzę skorzystać to znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania o działaniu forum.
Pandziaak bardzo dobrze powiedziałaś :spoko: I tak podziwiam cię za tyle cierpliwości co do pewnych osób
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Jacekx
Znawca ❃❃

Post autor: Jacekx » 26 mar 2016, 15:59

Co Ty Kinia wyjaśniłem Pandziaak ... i ty Brutusie

Ja lubię pisać z Pandziaak to było trochę nieporozumienie no i fakt trochę nie pomyślałem
na razie ułaskawienie :wink:

a tak w ogóle to Wesołych Świąt

bo te święta są mimo smutku
Świętami Zmartwychwstania

i niech wesoło Harmonia gra

https://www.youtube.com/watch?v=9oFO8r5kvwo :dj:

i niech Harmonia trwa na Forum

Dziadek Jacekx

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”