Strona 1 z 1

Spotkania Convatec

: 28 lut 2007, 11:27
autor: mauser84
Zastanawiam się czy ktoś z Was chodzi na spotkania organizowane przez Convatec. Byłem kilka razy na takim spotkaniu, ale nie widziałem tam osób w naszym wieku. Większość to ludzie starsi. Na takim spotkaniu można dowiedzieć sie dużo o stomii. Czy wybieracie się na kolejne spotkanie? Odbędzie się chyba w marcu lu kwietniu.

Re: Spotkania Convatec

: 28 lut 2007, 19:55
autor: Ela
Ja już nie mam stomii, ale chodzę na te spotkania, także na spotkania POL-ILKO. Również Coloplast zapowiedział serię spotkań. Ponieważ prowadzę stronę na temat stomii, więc zależy mi na byciu na bieżąco w tym, co się dzieje w sprzęcie stomijnym. Moim zdaniem można się też dużo dowiedzieć na temat różnych problemów. Ale zgadzam się, że te spotkania trochę za mało pełnią funkcje integracyjne, choć w moim wieku już znajduję rówieśników (40).

Spotkajmy się

: 28 lut 2007, 22:14
autor: Kacper
pewnie, że chodzę. Np. jutro w moim mieście odbywa się takowe, organizowane przez ConvaTec.
Owszem, mało młodych przychodzi, bo.. się wstydzi, ale też nie ma ich bo w dzień, w tygodniu pracują. Starszym ludziom to rozrywka, a że jeszcze różne gadżety rozdają, więc im się nie dziwię.

Re: Spotkania Convatec

: 28 lut 2007, 22:57
autor: ranka
biora paczki do kieszeni.... :roll:

Re: Spotkania Convatec

: 01 mar 2007, 23:36
autor: Kacper
ranka pisze:biora paczki do kieszeni.... :roll:
cóż ranka.. ludzie bywają różni.. choroba nie wybiera..
dziś było spokojnie, bo paczuszki były popakowane w pojedyncze reklamówki.
I uwagi Przewodniczącego z poprzedniego spotkania wystarczyły.

Re: Spotkania Convatec

: 02 mar 2007, 16:17
autor: ranka
nie o to mi chodzilo.moj tata ma stomie bo walczyl z rakiem jelita grubego i wygral,ale ma stomie,na stałe.
Chodzil na takie spotkania ale juz nie.dlaczego?bo jest mu wstyd jak ludzie przychodza tam tylko po to,aby wziac pączki i jablka i wyjsc.Ostatnio pewna obywatelka miala tak pelną torbe ze po prostu wszystko je sie wysypalo....

Re: Spotkania Convatec

: 02 mar 2007, 20:54
autor: Ela
Ja też się spotkałam na takich spotkaniach z pakowaniem kanapek do domu, ale budzi to tylko moje współczucie i właściwie mi przykro, że ludzie są tak biedni, żeby zabierać te rzeczy ze sobą. Myślę, że to właśnie bieda, dzisiejsza lub przeszła, w której wielu ludzi musiało żyć, powoduje takie zachowania.