Pentasa

preparat jest wskazany w leczeniu wrzodziejącego zapalenia odbytnicy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie

Re: Czy trzeba brać leki?

Post autor: aleksandra12 » 02 paź 2007, 18:52

Ja jakoś wolę nie ryzykować :D
Branie leków wpływa pozytywnie na moją psychikę.
Pozdrawiam, Aleksandra

Awatar użytkownika
Agikkus
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Agikkus » 02 paź 2007, 23:55

Czy trzeba brac leki?

Trzeba.... a moze i nie trzeba, ale nalezy...ja w kazdym razie wole je brac, aby uniknac powtorki z rozrywki(...)

Awatar użytkownika
manka
Aktywny ✽✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: manka » 03 paź 2007, 08:59

już gdzieś na forum pisałam, jak jakiś czas temu z czystej głupoty- inaczej tego nazwać się nie da- przestałam brać leki na jakieś dwa czy trzy tygodnie. no i co? i myślałam że znowu wyląduję w szpitalu :( a z bólu to miałam piękne gwiazdy przed oczami :( tak więc już nigdy więcej czegoś takiego nie zrobię, bo pomimo pozornego spokoju, dopiero po jakimś czasie może być gorzej. tak więc brać leki BRAĆ
RAZ JEST DOBRZE RAZ JEST ŹLE ALE ZAWSZE JEST JAKOŚ ;)

basiakrk
Debiutant ✽
województwo: małopolskie

a ja myślałam inaczej...

Post autor: basiakrk » 30 paź 2007, 22:57

Choram od jakichś 2-3 lat, stwierdzone w ub roku; przez cały ten czas prawie leków nie brałam; teraz biorę, bo chcę się podleczyć i zajść w ciąże; ale nie-branie leków wcale nie powodowało u mnie , że się źle czułam; wy piszecie np o objawach po odstawieniu, ja tego nie znam....obserwuję jedynie efekty brania; niezależnie od tego kto ma rację, na dzień dzisiejszy myśle, że po ciąży jeśli się uda zajść, donosić, urodzić, wykarmić itd zawieszę leczenie; bo wychodzę z założenia że w moim przypadku więcej efektów ubocznych niż faktycznego pozytku; więc po co się truć?
basia
listopadówka 2009 :)))))

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: Raysha » 31 paź 2007, 08:17

Wiesz teraz efektów może nie być ale pomyśl co może być za parę lat. Nie mówię o zwykłym bólu brzucha, tylko o różnych zmianach w środku. Leki należy brać, jak się dobrze ktoś czuje można zmniejszyć dawkę do minimalnej. Można się czyścić z toksyn ziołami (oczywiście wszystko za zgodą lekarza)

Awatar użytkownika
manka
Aktywny ✽✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: manka » 31 paź 2007, 09:14

no każdy może mieć swoją rację, ale naprawdę nie ma co się sugerować obecnym stanem potem może się to wszystko zmienić niestety. :( no ja chora jestem od jakiś 7-8 lat diagnoza była prawie 2 lata i dopiero od tych 2 lat biorę jakiekolwiek leki i obecnie bez nich jest kiepsko :( nie od razu ale nawet po kilku tygodniach zaczyna się dziać :(
no ale każdy jest inny może masz tak łagodną wersję że obejdzie się bez kartofli , ale osobiście bałabym się co będzie za kilka lat
RAZ JEST DOBRZE RAZ JEST ŹLE ALE ZAWSZE JEST JAKOŚ ;)

Zablokowany

Wróć do „Pentasa”