Strona 1 z 2

forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 00:02
autor: tom-as
[center]Nasze forum obchodzi 5te urodziny! Zazwyczaj z okazji urodzin składamy urodzinowemu życzenia. Ja trochę odbiegnę od tego zwyczaju. Życzenia złożę, ale... sobie. A więc... życzę sobie z tej okazji aby zawsze panowała na forum taka fajna atmosfera jak do tej pory, atmosfera to ludzie więc życzę sobie takich fajnych użytkowników jak teraz, użytkownicy to forum - bez Was forum by nie istniało. Więc czy można sobie życzyć czegoś więcej niż Was moje drogie robaczki? Uważam, że nie. Więc wam życzę zdrowia by mieliście siły tworzyć te forum :-)


w domu magdalene z tej okazji upiekł sie tort.... częstować sie prosze ;-)

Obrazek

[/center]

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 09:42
autor: manka
no cóż pozostaję podziękować wam wszystkim za kawał dobrej roboty, bez was czułabym się osamotniona w chorobie, a tak --- no --- w kupie raźniej :!:
życzę wam i sobie następnych forumowych tortów :lol:

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 10:33
autor: misiek1
Z okazji 5 urodzin forum życzę Wszystkim użytkownikom oraz w szczególności administratorom i obsłudze forum za ten ogromny wkład pracy Wszystkiego Najlepszego jestem przekonany że forum będzie trwać jeszcze co najmniej 100 lat :razz:

ps. proszę o duży kawał torcika ;) Obrazek

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 10:40
autor: morfi
No proszę proszę - pięknie :D Mam nadzieję, że forum będzie trwało przez następne i następne pięciolecia :wink: Bo.... hmmm.... fajnie, że jesteście :wink:

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 15:12
autor: Natalka
wszystkiego dobrego dla adminów i modów i użytkowników tego wspaniałego forum :!:
Niech trwa jak najdłużej :smile:

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 15:21
autor: Linda123
Wielka pomoc dla mnie, że być te forum i dziękować, dziękować.

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 17:08
autor: spiro
Wprawdzie nie bylem z Wami przez tyle czasu ale mysle ze w jakis sposob zzylem sie z forum jak i z ludzmi. Czesc z Was znam osoboscie z czego jestem bardzo rad. Pomagaliscie, pomagacie i na pewno bedziecie pomagac duzej liczbie ludzi. Sam jestem tego najlepszym przykladem. Wielkie dzieki wiec dla zalozycieli tego forum i oczywiscie J-elity. :*
no i oczywiscie :urodziny:

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 18:40
autor: doelli
Oby działało do momentu, kiedy ostatnia osoba zostanie wyleczona... :urodziny: :flowers:
Podziękowania dla tych, co robią wszystko, by to forum tętniło życiem i nadzieją na lepsze jutro dla tych, co chorują, dzięki, wielkie dzięki... :spoko: :brawo: :jupi:

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 19:19
autor: Deniro_RS
Nie jestem od początku z wiadomych względów ale dzięki pracy całego zespołu modów i pisania klikaczy (czyt. Cudaków) :razz: jest tu jak w domku. :mrgreen: Niech to forum kolejnych rocznic doczeka, ze składem juz tylko zdrowych i tego Wam i sobie życzę :urodziny: :flowers: :brawo:

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 20:29
autor: majka12
Oj, :razz: szczerze bardzo dziekuje Wszystkim za to, ze Jestescie i to już 5 lat... i choc dopiero niedawno znalazłam sie w Tym Forumowym
Gronie to rzeczywiście czuje sie tu bardzo dobrze , wiele się uczę a przy tym spotykam zrozumienie, usmiech :wink: .
Życze więc Wszystkim i Tym Dzielnym Osobom , którzy tak fajnie prowadzą to forum dużo zdrowia, sił, radości i nadzieii i niech sie spełniaja marzenia a wypad do Zakrzowa niech będzie super udany!!!!!

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 21:02
autor: Shadowka
FOrum jest wspaniałe i nie wyobrażam sobie jak dałabym radę przejść przez te wszystkie trudne dni bez Waszej obecności ... Życzę nam wszystkim by kolejne dni były tak samo udane i coraz więcej osób pisało ;)
Diagnoza -zdrowy :)

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 21:19
autor: Iwonas
Dziękuję, że jesteście. Ja mało piszę na forum, ale zaglądam dosyć często. Bardzo sie cieszę, że trafiłam na to forum, jesteście wspaniali...
Życzę wszystkim forumowiczom duuuużo zdrówka :roll:

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 22:08
autor: rajan
Wszystkiego najleprzego dla nas wszyskich :!: :tak:
:urodziny: :urodziny: :urodziny:

Re: forum ma 5 lat !

: 16 kwie 2008, 22:18
autor: Karaoke
Dla wszystkich forumowiczów 100 lat i dużo, dużo zdrowia, bo jeszcze mają dużo pracy przed sobą na tym forum :lol:

:arrow: bez crohn.home.pl bylibyśmy biedni

Re: forum ma 5 lat !

: 17 kwie 2008, 08:13
autor: Raysha
Jestem w sumie od nie dawna tutaj, poczułam wtedy chyba pierwszy raz rodzinę, nawet taką forumową, że nikt w cierpieniu nie jest sam. Nauczyli mnie większej tolerancji i szanowania innego zdania. Forum poświęcone jest o tematyce chorobowej, ale są też bardzo poważne i ciekawe tematy, gdzie może nie zawsze Juniorzy się wypowiadają, ale czytają wszystko i widzą, że zawsze są dwa wyjścia i zawsze dwa zdania. Dziękuję Juniorom, że mi zaufali i jestem ich moderatorem. Jak Juniorzy przychodzą do naszego Forum to piszą na PW lub GG by porozmawiać, pytają się o chorobę o turnusy i o zwykłe rzeczy jak photoblog. Założyłam również dla was bloga na onecie, może nie zawsze są aktualne notki ale zawsze staram się pisać z sensem, bo uważam, że jak mam coś pisać to lepiej rzadziej i sensownie niż na odwrót. Niektóre osoby, które już moze nie są Juniorami też pytają o radę i ja mam chęć pomagania, bo wiem, że jestem człowiekiem wartościowym, skoro pytają o pomoc. Nauczyliście mnie pokory i przyjmowania od losu wszystko z pokorą, że należy się z tym nauczyć żyć. Daliście mi wiarę w innych ludzi, kiedy w realnym świecie ciągle są obłudnicy, wy daliście zaufanie, wam zawsze mogę powiedzieć, że mi źle, albo że mam kolejny sukces, cieszycie się i płaczecie ze mną.
Cieszy mnie, że mogę rysować dla was komiksy, bo dla mnie to nie tylko sztuka ale i chęć wykazania się i pokazania, że ja coś potrafię pomimo choroby. Już jako dziecko chciałam rysować komiksy, jak czytałam Kaczora Donalda, ale zawsze się onieśmielałam, bo uważałam, że nie mam talentu, bo są osoby, które ładniej rysują. Zaniechałam wtedy. Wiem, dziś, że to błąd. Może, potrzebowałam mobilizacji, albo kopa ? Możliwe.

Dziękuję, że jesteście, bądźcie zawsze tacy jak jesteście teraz i się nie zmieniajcie, chyba, że na jeszcze większy plus jeśli jeszcze lepszym można być :*
Dziękuję Mamci za to Stowarzyszenie :*
Dziękuję Szaraji i Gośce za wielki wkład w nasze forum :*
Dziękuję naszym Specjalistom, za wielką pomoc :*
Dziękuję GTW za porządek :*
Dziękuję _Emi_ że po prostu zawsze mnie wysłucha :*
Dziękuję uszatkowi, że umie dyskutować ze mną i zawsze doradzi :*
Dziękuję Sylwii, że daliśmy sobie jeszcze szanse i jesteśmy bardziej dojrzałe, że mięsem się nie obrzucamy :*
Dziękuję innym, których nie wymieniłam, za co przepraszam, (wybaczcie, ale wtedy by tu niezła litania byłaby) :*

:urodziny: :beer: