Życzenia dla Maturzystów

Tu składamy gratulacje i życzenia powrotu do zdrowia, z okazji imienin, urodzin i ważnych dla siebie rocznic.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Życzenia dla Maturzystów

Post autor: Raysha » 08 maja 2013, 06:43

https://www.youtube.com/watch?v=oeh9JQkgGoI Panikośmiech mnie ogarnia tralala! :D

Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 08 maja 2013, 08:56

Trzymam mocno za Was kciuki, i oczywiście życzę połamania piór , długopisów, cienkopisów itd :wink: :spoko:

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿

Post autor: Raysha » 08 maja 2013, 12:48

Mam wrażenie, że oblałam.

No nic. Czekam na piątek i ustny rosyjski ._.

Awatar użytkownika
Mala_Mi
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Mala_Mi » 08 maja 2013, 15:59

kota, też uważam, że obecna matura nie jest trudna.
U mnie w szkole jak ja zdawałam maturę to mieli 100% zdawalności matur, czyli trzeba się było postarać, aby nie zdać.
A Ty Raysha nie panikuj! Pewnie Ci się wydaje, że źle poszło, a potem się okaże że jednak ładnie sobie poradziłaś :)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2013, 19:13 przez Mala_Mi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Kontakt:

Post autor: Natuśka » 08 maja 2013, 20:30

Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać :oops:
kota pisze:ale jak mi ktoś pisze, że zdaje tylko podstawowe egzaminy....
Coś do podstawowych egzaminów? :neutral: Ja zdawałam same podstawy, bo choroba mi pokrzyżowała plany (wtedy nie byłam jeszcze zdiagnozowana, miałam manianę jak 150). Bałam się podejść do rozszerzenia, bo bałam się, że nie będę w stanie się odpowiednio przygotować i napisać ją na jakiś sensownym poziomie. Wyszłam z założenia, że lepiej napisać porządnie podstawę niż na minimalnym poziomie rozszerzenie.
Poza tym liczy się to co człowiek ma w głowie, a nie to co na papierze.
kota pisze:na studia nie wystarczy sama podstawa, panie mądry
Naprawdę? Dziwne... Dobrze napisana podstawa i pięknie studiujesz. Poza tym... Uczelnie często piszą, że wymagają matury z danego przedmiotu przynajmniej na poziomie podstawowym :neutral:

A dziś zagadał do mnie na przystanku totalnie załamany maturzysta i gadał, że chyba dał dziś plamę.. Tym bardziej był poirytowany, bo gorąco było :p
W sumie nawet nie spytałam z czego pisał :zastanawia:
Pocieszyłam go, że ja mam tak, że jak wydaje mi się, że nie zdałam to zdałam i to nawet dobrze- go podbudowałam :p

Raysha, jak to było? Ugaci wsiem wam ? :lol:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿

Post autor: Raysha » 08 maja 2013, 22:48

Natuśka pisze:kota napisał/a:
ale jak mi ktoś pisze, że zdaje tylko podstawowe egzaminy....

Coś do podstawowych egzaminów? :neutral: Ja zdawałam same podstawy, bo choroba mi pokrzyżowała plany (wtedy nie byłam jeszcze zdiagnozowana, miałam manianę jak 150). Bałam się podejść do rozszerzenia, bo bałam się, że nie będę w stanie się odpowiednio przygotować i napisać ją na jakiś sensownym poziomie. Wyszłam z założenia, że lepiej napisać porządnie podstawę niż na minimalnym poziomie rozszerzenie.
Poza tym liczy się to co człowiek ma w głowie, a nie to co na papierze.
Tak po prawdzie wyszłam z tego samego założenia co Ty Natuśko.
Bałam się, że przy moich zaległościach oraz małą wytrzymałością organizmu nie dam radę z dodatkowymi przedmiotami i rozszerzeniami. Dlatego chciałam się skupić na podstawie, i nadrobić z tych przedmiotów zaległości. Oczywiście moja ambicja mówi mi by zdać dodatkowy przedmiot na rozszerzeniu, ale uciszyłam ją, że mam czas za rok zdać, bo i tak robię rok przerwy, coby teczkę prac wykonać. Więc wg mnie ocenianie kogoś, dlaczego zdaję tylko podstawę... To tak jak ocenianie jaki ktoś ma próg bólu.
Natuśka pisze:Raysha, jak to było? Ugaci wsiem wam ?
Da... U mjenja w gałowie piesni t.A.T.u :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mala_Mi
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Mala_Mi » 09 maja 2013, 08:15

kota pisze:
mam dość i proszę w końcu modów o rozwiązanie tej sytuacji bo mam po kokardy tych notorycznych przytyków, gdzie w dyskusji wina jest podobno tylko po mojej stronie, za każdym razem w/w użytkownik robi sobie osobiste wycieczki na moje posty nie omieszkając złośliwie i zjadliwie tego skomentować co mnie osobiście denerwuje. wszelkie moje riposty są w obronie własnego zdania, które jest tu ewidentnie podważane
Sama zaczęłaś, pisząc:
kota pisze:jezu... to się trzeba było przyłożyć. co dzisiaj było, matma? litości, ja ledwo zdawałam z matmy z roku na rok, byłam noga i wszystko po 10 razy trzeba było mi tłumaczyć, jak debilowi. dwa tygodnie przed maturą kułam, robiłam pierdyliard zadań, mój eks mi tłumaczył i co? na 70% zdałam... :neutral:

ja tu czuję osobistą niechęć z Twojej strony do Rayshy. Dziewczyna się stresuje, przygotować się do tej matury też nie mogła zbyt dobrze, bo jak pamiętasz leżała w szpitalu. Wróciła z egzaminu, martwi się, że nie zdała a Ty wyjeżdżasz z takim tekstem... no ludzie... Poza tym to jest złośliwe i zjadliwe komentowanie, które niekoniecznie zdenerwowało zainteresowaną, a mogło sprawić jej przykrość. Mi by było przykro. I sama zrobiłaś osobistą wycieczkę do Rayshy. Ja to tak odbieram.
kota pisze: bo matura teraz nie jest trudna.

tu się z Tobą zgodziłam i w dalszym ciągu się zgadzam. Matura trudna nie jest, ale też rozumiem, że jak ktoś choruje, ma zaległości i dużo mniej siły niż zdrowy człowiek, może mieć z przygotowaniem się do niej problem.

kota pisze: i tak jak z polaka podstawowego miałam ledwo 60%, tak z rozszerzenia 80% ;)
według mnie polski rozszerzony był zawsze łatwiejszy niż polski podstawowy. A to dlatego, że na podstawie wymagają znajomości lektur, a rozszerzenie tego nie wymaga.
BTW IMHO 60% na podstawie z polskiego to słaby wynik jak na studentkę polonistyki ;)

kota pisze: nie wiem więc, kto miał problem z Polskim, ja go na pewno nie mam.
chyba masz. Od kiedy to przymiotnik pisze się z wielkiej litery?

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 09 maja 2013, 08:23

Ej! Teraz już do wszystkich. Zróbcie sobie po melisie czy coś.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿

Post autor: Raysha » 09 maja 2013, 08:47

To ja idę na piwo z kumpelą :D

... Nauczycielka od rosyjskiego zabroniła mi sie dzień przed uczyć, to ją posłucham :D

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
miasto: Kraków
Kontakt:

Post autor: Natuśka » 09 maja 2013, 09:38

Raysha pisze:To ja idę na piwo z kumpelą :D
To lepsze, niż moje oglądanie "Requiem dla snu" przed pierwszym dniem matur :E
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Mala_Mi
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Mala_Mi » 09 maja 2013, 11:25

kota pisze:
Mala_Mi pisze:ja tu czuję osobistą niechęć z Twojej strony do Rayshy.
szkoda że znam sie z nia kupe lat i uważam że żyjemy w dobrych stosunkach bo bardzo ją lubię.
to tym bardziej nie rozumiem Twojego "jezu..."
Ja jak kogoś bardzo lubię, a mu coś nie wychodzi to próbuje pocieszyć, a nie zdołować.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿

Post autor: Raysha » 09 maja 2013, 11:31

Jest okey, wyjaśnione zostało to :)

[ Dodano: 10-05-2013 ]
No więc dostałam 63% wg Komisji, 21 punktów na 30.
Ale poszłam do domu i obliczałam to wyszło mi 70% XD

I nie wiem w sumie. Ale i oba wyniki mnie zadowalają! :lol:

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: CatAnn » 12 maja 2013, 12:30

Przypadkiem znalazłam wątek. Ojej, życzenia dla maturzystów, jakie to słodkie! A potem jakieś burdy, nawet tutaj... możecie mi "pożyczyć" powodzenia dalej, bo mam w najbliższym tygodniu biologię i chemię i się okrutnie denerwuję, o, tak Wam podrzucę temat do rozważań w wątku z życzeniami. :mrgreen: A na serio, to nie-dziękuję wszystkim, co trzymali kciuki, nawet nie wiedziałam. To dlatego maturki (te niepotrzebne) były dla mnie taką rozrywką, to sprawka forumowiczów, i wszystko jasne! :mrgreen:
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

kasinp
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: kasinp » 12 maja 2013, 13:28

ja tam cały czas trzymam za Ciebie kciuki i paluchy od obu nóg chociaz ktos mi dosolił ze to ohydne i niehigieniczne .... hehehehe

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽

Post autor: cordo » 12 maja 2013, 14:38

wyluzujcie majty :P nie wiem skąd w Was tyle przemądrzałości, jakiegoś wyścigu, widzę że ego boli, oj boli
szczególnie Ty kota bo ostatnio też z Twojej strony był jakiś hejt w moim kierunku :twisted:

w tym roku miałem dużo pracy, zdawałem matmę roz, ang roz, matma była banalna wręcz, wszystko mi poszło ok, jedynie polskim się przejmuję, ale myślę że to 30% będzie
jutro piszę wos, a pojutrze jeszcze geografię :razz:

Zablokowany

Wróć do „Życzenia Okazjonalne”