ile czasu po operacji?

wszystkie obawy i rady związane z przebiegiem ciąży

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Adam

Re: ile czasu po operacji?

Post autor: Adam » 24 kwie 2006, 23:22

Ania16 pisze:cesarka... jesli nie jest potrzebna... lekarz raczej nie bedzie ccial zrobic... ja wiem ze bede musiala, ale ze wzgledu na wzrok....
a co do adoptowania, tez dobry pomysl... bo przeciez tyle dzieci nie ma domu... zostaje porzuconych w szpitalach... mozna sie starac tez o dziecko... znaczy oo niemowlaka... powodzenia wszystkim zycze:)
W sumie wydaje sie ze to hop i wszystko takie piekne (adopcja to bardzo duze poswiecenie i napewno tego potrzeba w naszym swiecie) ale potem takie dziecko nie bedzie wygladac jak my, moze meic jakies choroby (dziedziczne) bedzie trzeba mu kiedys powiedziec, moze bedzie chcialo szukac rodzicow... dosc problemowe to w sumie...

Misia

Post autor: Misia » 25 kwie 2006, 09:36

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 25 kwie 2006, 21:12

Misia, masz rację. Ale jest jeszcze jedno- do adopcji trzeba dojrzeć. kilkanaście lat temu sami stanęliśmy przed takim dylematem- cay nie adoptować dziecka. Wteduy moje szczęście się nie zgodziło. Dzisiaj ( mając 3 własnych ) nie mielibyśmy wątpliwości.
a chorobe gentyczną i tak daliśmy naszemu dziecku z krwii i kości nie z serca.
Odnośnie adpocji, to uważam, ze dziecko powinno powinno miec świadomośc tego faktu od początku, wtedy jest łatwiej. Nie mówię gołosłownie, bo mam taki przypadek w najbliszej rodzinie i okazało się , ze był to najlepszy sposób.
Pozdrawiam wszystkie mamy i tausiów ( tych obecnych i przyszłych )
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Zablokowany

Wróć do „Przebieg Ciąży”