sos czosnkowy

czyli to, co możemy jeść zebrane w pyszne dania - pomysły kulinarne własne i ściągnięte. Zapraszamy i życzymy smacznego :)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iuppiter
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: sos czosnkowy

Post autor: Iuppiter » 27 maja 2009, 10:11

mój sos czosnkowy majonez + śmietana (lub jogurt ) wyciskam czosnek dodaje pieprz i sól oraz zioła prowansalskie :)

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: maggie0278 » 27 maja 2009, 16:57

mi sosik czosnkowy nie szkodzi, ale gdy moje dziecko troszkę podjadło to jazda była na maxa :wc: . Ból brzucha, bieganie do w.c i śluz. Jest to ewidentnie po czosnku, ponieważ jak zje troszkę samego majonezu (np. do jajeczka) lub jogurtu to nic jej nie jest.

Kiedyś Misia napisała, że od sosu czosnkowego flaki wybuchają ( jak na złość nie mogę znależć tej wypowiedzi ) i dużo prawdy w tym jest...
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

Misia

Post autor: Misia » 27 maja 2009, 17:26

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
Niki
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: śląskie

Post autor: Niki » 01 lip 2009, 09:34

... Czosnek należy do naturalnych antybiotyków, w walce z którym w warunkach laboratoryjnych żadne pasożyty nie mają szans na przeżycie. Jest silnym lekiem stworzonym przez naturę i jak z każdym lekiem powinniśmy postępować ostrożnie
stosując według ściśle określonej dawki...
Przytoczone fragmenty pochodzą z książki Michała Tombaka "Czy można żyć 150 lat?".
http://www.candida.peet.pl/index14.php
Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy kulinarne”