Strona 1 z 1

Produkty firmy NUTRICIA - AKCJA ZAKUPOWA!

: 15 paź 2010, 00:01
autor: kub@la
Witam,

Chciałbym zasugerować połączenie sił i zakup odżywek np. Nutridrink, Protifar, Calogen itp. z terenu głównie wielkopolski!
Podchodzę do tematu regionalnie ponieważ problemem będzie logistyka, aczkolwiek jeśli jesteś z poza WLKP i masz możliwość odbioru zamówienia w Poznaniu to również zapraszam do uczestnictwa.

Zapewne nie jestem odosobnionym przypadkiem i chętnych na zakup odżywek jest więcej dlatego wychodzę z taką właśnie inicjatywą

Sondowałem możliwość zakupu preparatów Nutricji przez hurtownie, internet i apteki niestety ceny przy zakupie skromnym czyli dla jednej osoby są średnio zadawalające, wniosek nasuwa się jeden, warto zorganizować się w grupie i dokonać zakupu poprzez wspólnie zamówienie.

Rozwiązując kwestię finansową sugeruje aby pieniążki zostały wpłacone bezpośrednio do dostawcy czyli hurtowni, która zaproponuje najkorzystniejszą cenę!

Tymczasem proszę o konkretne wpisy z listą preparatów, ilością oraz informacją na jaki okres wystarczy to zamówienie (z jaką częstotliwością chcesz takie zamówienie powielać).

www.nutriciamedyczna.pl

Proszę o wpisy wyłącznie osoby zdecydowane na zakup!

Dziękuję
JMRe: Produkty firmy NUTRICIA - AKCJA ZAKUPOWA!

: 15 paź 2010, 09:58
autor: Mamcia
Odżywki to są dla sportowców, albo innych pakowaczy. To są lecznicze preparaty żywieniowe.
Członkowie J-elity mogą nadal kupować ENSURE po preferencyjnych cenach.
Oczywiście hurtowo taniej i popieram.

Re: Produkty firmy NUTRICIA - AKCJA ZAKUPOWA!

: 22 paź 2010, 23:31
autor: Misia
treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika