wyproznianie samym sluzem

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
moth
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: wyproznianie samym sluzem

Post autor: moth » 12 sie 2010, 09:44

pięknie dziękuję za podpowiedź, dzisiaj jeszcze wezme 20, zobacze jak bedzie dalej :)
pozdrawiam :)
"poczucie humoru dobrze amortyzuje życiowe wstrząsy" :)
imuran x50mg
asamax x2g
humira 40mg
+ zzsk + osteopenia + astma i alergia

Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 12 sie 2010, 13:20

Gdy ja z chodziłem z 30mg encortonu , to zaczynała się polka :neutral:
A lekarz to trochę nie poważny nie informując pacjentów że idzie na urlop.
Też zależy jaki długi urlop wziął.
Jakby było gorzej moth , to zgłoś się do innego gastroenterologa.

moth
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: moth » 15 sie 2010, 22:11

Piciu pisze:dy ja z chodziłem z 30mg encortonu , to zaczynała się polka
Poki co uspokoiło się, ale ostrożnie..
a właśnie ten gastrolog miał być inny, bo do tego, do którego jestem zarejestrowana po wizycie szpitalnej może mnie nie przyjąć z uwagi na ogromne kolejki. Pani w rejestracji powiedziała mi że na mój termin i godzinę wpisane są już 2 osoby. NFZ... Burdel jakich mało. Poza tym tamten pan jest niemiły :smutny:
"poczucie humoru dobrze amortyzuje życiowe wstrząsy" :)
imuran x50mg
asamax x2g
humira 40mg
+ zzsk + osteopenia + astma i alergia

xentrix
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie

Post autor: xentrix » 11 wrz 2010, 15:08

Mikrusia pisze:
90Christin pisze:Czym się różni wypróżnianie śluzem a biegunką?
śluz jest jasny, ciągnący się. może miec lekkie zabarwienie np brązowe, ale jest ciągnacy się i lepiący.
tak naprawde to z tym sluzem to róznie bywa ...jesli jest na stolcu to jest biąławy , mleczny kolor jak mleko w tubie .....ale jesli jest stan zapalny mocny to kolor moze miec nawet szary , ciemno szary - bo moze byc zmieszany z kałem ( plynne stolce ) oraz z krwią ...( taka mieszanka brazu , czerwieni i białego ) . Tak wiec nie mozna jednoznacznie okreslic koloru sluzu ...wszystko zalezy od stopnia choroby i stanu zapalnego jelita ......

kina
Debiutant ✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: kina » 17 lis 2010, 04:53

Ja mam Cu zdiagnozowane po kolonoskopi 10 miesiecy temu,dostalam Sulfasalazyne. Z tym ,ze ja cierpie na zaparcia.Pierwszym objawem byly stolce z krwia i sluzem, bol brzucha ustepujacy po wyproznieniu.Po kilku tygodniwej kuracji krew zniknela,stolec raz czasem 2 razy w tygodniu ,a czasem zdarzylo sie ze przez tydzien wogole, a czasem nawet 2 razy dziennie.i teraz jest tak...Pojawiaja sie wzdecia,strasznie smierdzace gazy...puste stolce,wrecz wypadajacy sam sluz jakby z krwia(nie wiem czemu kojarzy mi sie to ze slowem guzki krwawnicze-poprostu wypadaja takie kulki sluz z krwia i starsznie smierdzi) i wtedy wiem ,ze sie zaczyna i zwiekszam dawke sulfy....po jakims czasie uspakaja sie ...jest spokoj miesiac i znowu to samo....zaczyna sie sluz z krwia...itd.Czy to jest normalne ?? te kulki z krwia i sluzem mnie martwia najbardziej.A i lekarz stwirdzil ,tez hemoroida ,ktory sie chyba uaktywnia tez za kazdym razem bo czuje jak mam tam wszystko nabrzmiale i az czasem piecze,ale ta krew to raczej z jelit bo nawet jak widac na stolcu to nie takie smugi ...tylko ta krew taka wmieszana jest...Juz sama nie wiem co robic zeby pozbyc sie objawow na dluzej...

Awatar użytkownika
Coralie
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: Coralie » 17 lis 2010, 12:15

Hemoroidy możesz wyleczyć niezależnie od CU, bo jak dasz im się rozwinąć, to będą Ci bardzo dokuczać, szkoda nerwów. Szczególnie przy problemach z wypróżnieniami.
New beginning :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”