dziś się załamałam..

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tinka
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: podlaskie

dziś się załamałam..

Post autor: Tinka » 29 lis 2012, 21:25

do tej pory jedyny objaw CU to luźne wyprożnienia tylko rano...a dziś ... myślalam że chce mi się do toalety bo kawkę wypiłam...ale zamiast kupy...sam śluz. niewiele ale jednak. Czy to znaczy że leki (asamax 500 ) nie pomaga?? że choroba postępuje?? :cry: Wiecie co ...jakoś bym może i tak nie wzięla tego do siebie ale przedwczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży!! jestem przeszczęśliwa ale boje sie o dziecko :smutny: że choroba zamiast uspokoić się daje nowe objawy. wogole czuje że brzuch jakiś taki w środku dziwny...jakby napięty.a to dopiero 6 tydzień.
Tinka

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Re: dziś się załamałam..

Post autor: obyty.z.cu » 29 lis 2012, 21:58

Tinka pisze:le zamiast kupy...sam śluz. niewiele ale jednak. Czy to znaczy że leki (asamax 500 ) nie pomaga?? że choroba postępuje??
powiedziałbym- taka uroda naszej choroby.
Czasem tak jest i to ok.,gorzej kiedy pojawi się krew,ale i to jest wliczone w objawy.
To jednak dalsze czasy ....
Nie możesz się załamywć bo trochę jest inaczej niż było kiedyś.
Choroba jest i twoje załamanie czy strach tego nie zmieni,tylko niepotrzebnie podkręca stres,a akurat stres to jest dla nas to co najgorsze.
Spoko,wyluzuj... :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Tinka
Początkujący ✽✽

Post autor: Tinka » 30 lis 2012, 18:12

biorę asamax 500 3x1 myślicie że to nie zaszkodzi dziecku??

[ Dodano: 30-11-2012 ]
aha - dopiero dowiedzialam sie o ciąży wizyte u lekarza mam przed soba ale slyszalam ze nie powinno sie przerywac leczenia.
Tinka

Awatar użytkownika
Tinka
Początkujący ✽✽

Post autor: Tinka » 30 lis 2012, 19:53

o to chodzi ze na razie dzieki Bogu choroba obchodzi sie ze mną łagodnie..(tylko rano wc) ale to itak zaostrzenie...luźne wypróżnienia piekące jelita... schudłam 3 kilo boję się z dziecko bedzie miala za mało składników odżywczych...skoro sama schudłam. wizyte mam we wtorek- ginekolog a mój gastrolg dopiero za tydzień. Wydaje mi się że dawkę asamaxu pozostawi bez zmian bo jak mówisz Justam to itak niewiele biorę.
Tinka

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 01 gru 2012, 20:12

Gdyby to dotyczyło naszej Panny to poleciłabym czopki/wlewki z mesalazyny.
Jak chcesz się spotkać to zapraszam we czwartek wieczorem gdzieś w centrum.
Jutro poszperam i zdecyduję która knajpa. Nie będzie to wczesne popołudnie, jak planowałam, bo niestety będę mogła wyjechać z Warszawy dopiero około 15. Czyli spotkanie będzie koło 19. Szczegóły pojawią się w temacie mamcia w Białymstoku.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”