ciągły śluz...

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: ciągły śluz...

Post autor: Mamcia » 11 sie 2009, 10:24

Sabin jesteś niepełnoletni to może skonsultujesz się w Bydgoszczy lub w Warszawie u pediatrów-gastro?? To dużo prostsze niż chodzenie po dorosłych.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

staneczek
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie

Post autor: staneczek » 11 sie 2009, 11:44

Po pierwsze, dzięki a zrozumienie.
Po drugie, "Dopiero teraz doczytałam, że masz zaparcia. Rozmawiałam z naszym konsultantem, który powiedział, że to zdarza się dość często przy zaparciach.:
Co znaczy, że TO zdarza się często przy zaparciach? Śluz? Tylko ja nie pisalem o zaparciach, jedynie o tym, że zauważyłem, że rano wypróżniam się pewnie ze 2, 3 razy.
W wyniku miałem: niewielki naciek z limfocytów, plazmocytów i granulocytów kwasochłonnych w obrebie blaszki wlaściwej.W jednym z odc. występują drobne, ale liczne grudki chłonne w obrębie blaszki właściwej. I tak jak pisalem, lekarz powiedzial, że to stan zapalny czy coś takiego, no ale średnio związany z moim problemem.
Maści stosowałem i niby stosuje, ale to nic nie daje... Dziwne, żeby maść "zatrzymywała" tę ciągłą wilgoć. Co do zdarzeń traumatycznych... Trochę ich przeszedłem i wiem, że mogą się one uaktywniać po czasie, ale bez przesady, że nagle zacząłem mieć mokrą bieliżne...

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 11 sie 2009, 12:54

Ja bym poszła do innego lekarza z opisem hist-patu, bo stan zapalny masz.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Sabin
Początkujący ✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: Sabin » 11 sie 2009, 13:26

Mamcia pisze:Sabin jesteś niepełnoletni to może skonsultujesz się w Bydgoszczy lub w Warszawie u pediatrów-gastro??
własciwie ja się konsultowałem z lekarzami pediatii miedzy innymi w szpitalu dziecięcym (przebywałem tam dosyć często) i sama pani ordynator mi powiedziała że nie można podjąc żadnego leczenia bo ten stan zapalny może być powodowany przez IBS , i że jeżeli sam sobie nie pomogę ( chodzi to o zmiane psychiki itp. ) to nic mi nie pomoże , ja jestem innego zdania bo napewno lepiej by było gdyby ktoś zaleczył u mnie ten stan zapalny ...
tekiego samego zdania sa również rodzice , że to wina mojej psychiki , i jakoś nie zabardzo chca ze mna iść do innych lekarzy ...

ESka

Post autor: ESka » 12 sie 2009, 21:25

Sabin pisze:żadnego leczenia bo ten stan zapalny może być powodowany przez IBS
Może warto się skonsultować z innym lekarzem bo na przykład mój lekarz twierdzi, że każdy stan zapalny należy leczyć.

staneczek
Debiutant ✽

Post autor: staneczek » 12 sie 2009, 23:12

lekarz mi powiedział, że mam troszkę stan zapalny, ale akurat to nie ma nic do odbytu...
Ja mam ciągle uczucie jakby tam był stan zapalny... każdy dzień tak samo... wypróżnieni rano... no i zaczyna się mniej lub bardziej mokry płyn na bieliznie... kurde...
Lekarz powiedział, że powinno przejść i super, ale ile można czekać...

Awatar użytkownika
Sabin
Początkujący ✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: Sabin » 12 sie 2009, 23:13

Edyta83 pisze:Może warto się skonsultować z innym lekarzem
no ja jestem tego samego zdania , tylko rodzice są ,,ślepo`` zapaterzeni w opinie pani ordynator oddziału gastoenterologii w szpitalu dziecięcym w Toruniu i nie wiem jak mam im przetłumaczyc że warto spróbować zaleczyć ten stan zapalny.. chciał bym iśc do innego lekarza może by mi w koncu ktoś pomógł ..

ESka

Post autor: ESka » 13 sie 2009, 18:17

no ja jestem tego samego zdania , tylko rodzice są ,,ślepo`` zapaterzeni w opinie pani ordynator oddziału gastoenterologii w szpitalu dziecięcym w Toruniu i nie wiem jak mam im przetłumaczyc że warto spróbować zaleczyć ten stan zapalny.. chciał bym iśc do innego lekarza może by mi w koncu ktoś pomógł ..
Sabin pozostaje Ci przekonać rodziców, albo poczekać aż będziesz miał 18 lat i iść samemu.
staneczek pisze:lekarz mi powiedział, że mam troszkę stan zapalny, ale akurat to nie ma nic do odbytu.
Dla mnie dziwna jest ta opinia lekarza (co prawda jej nie podważam bo żaden ze mnie ekspert), ale wydaje mi się, że jednak coś ma. Przecież takie objawy nie mogą się brać z niczego. Na pewno jest to uciążliwe i coś z tym trzeba zrobić. Może skonsultuj się z innym lekarzem.

staneczek
Debiutant ✽

Post autor: staneczek » 17 sie 2009, 12:19

no i co tu zrobic... eh... moze do poradni proktologicznej? chco cos czuje, ze tam znowu sie niczego nie dowiem....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”