Rzeszów - Podkarpacie - i nie tylko...

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Re: Rzeszów - Podkarpacie - i nie tylko...

Post autor: Lemoni » 21 gru 2014, 20:47

Na fotce przed Polskim Busem dumnie prezentuję ręcznie naskrobany bilet na przejazd ;).

A oto obiecana słit focia:
Obrazek

Dowód, że było co pić ;) oraz że Kinia (zupełnie bez sensu!) się zakrywała :( Obrazek

Oraz puściuteńkie piętro Polskiego Busa (wracało oprócz nas może z 6 osób :P) Obrazek

Maatylda, następnym razem w pociąg i bawimy się razem :)!

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
województwo: podkarpackie

Post autor: Kinia87 » 21 gru 2014, 20:50

Lemoni pisze:

Dowód, że było co pić ;) oraz że Kinia (zupełnie bez sensu!) się zakrywała :(
Mówiłam, że nie lubie jak ktoś mi robi zdjęcia?? Mówiłam!! :bicz: :bicz:
Jestem anty zdjęciowa :mrgreen:

Ostatnie zdjęcie przypomniało mi wycieczki Neobusem i Albatrosem ehhh, przejechałbym się jeszcze :kox:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

mp3s
Początkujący ✽✽
Choroba: CU

Post autor: mp3s » 21 gru 2014, 21:29

No dorwałem się do neta, wśród przedświątecznych remontów (tak, te światełka ledwie miesiąc temu kupiłem i już mam je zamontować). Musze przyznać, że jak zwykle pięknie wyszedłem na fotkach - tak to ja najprzystojniejszy - (brodacz w brązowej koszuli). No ja myślę, że to dobry początek.
Kinia87 pisze:Jestem anty zdjęciowa :mrgreen:
Nikt nie lubi swoich zdjęć, więc sie nie przejmuj to tylko pamiątka - a wychodzisz fajnie, więc nie widzę problemu.
Lemoni dzięki za zastrzyk energetyczny. I za nutridrinka ;)
Azatopiryna 3x1
Asamax 3x3
Pentasa 1x1

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: chrzanovy » 21 gru 2014, 21:41

Lemoni pisze:Na fotce przed Polskim Busem dumnie prezentuję ręcznie naskrobany bilet na przejazd ;).Oraz puściuteńkie piętro Polskiego Busa
he no tak bilet był przespryciarski:) a ten bus to wyglada jak jakiś StarTrek:)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa

Post autor: Orzelek » 21 gru 2014, 23:16

Pogratulować udanego spotkania :roll:
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie

Post autor: sofijka » 22 gru 2014, 13:30

Moi Drodzy, wygląda na to, że połączone siły Rzeszowa i Krakowa spisały się na medal :brawo:.Dzięki za obszerną relację oraz wszystkie słitfocie, bardzo ładnie się prezentujecie – z Kinią na czele, której na szczęście nie zakryły kufle Konraada oraz chrzanovego :wink: .
Każdemu z Was należy się odznaka radosnego lemura i dziarskiego rosomaka :wink: . Oby tak dalej!

A na kiedy planowane jest spotkanie w Krakowie, macie już jakieś konkretne ustalenia co do dnia?

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: chrzanovy » 22 gru 2014, 13:41

sofijka pisze:A na kiedy planowane jest spotkanie w Krakowie, macie już jakieś konkretne ustalenia co do dnia?
dziękujemy za odznaczenia, :) oraz zaznaczam że browar konsumowalismy specjalnie z malutkich kufli żeby Kinia nie znikneła z kadru.

co do Krakowa to nie ma jeszcze wiążących ustaleń, poprostu będę nawiedzał tamtą okolicę chyba 8smego stycznia, więc chciałem przy okazji wpaść na przysłowiową herbatkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: chrzanovy » 22 gru 2014, 13:43

krzych84 pisze:Wiecie co? Fajni i uśmiechnięci z Was ludzie, serio!!! :) Dużo w Was radości i optymizmu. Również dziękuję za mile spędzony czas w dobrym towarzystwie :)
Krzychu ale masz maszyne! serio szacun, może w przysżłym roku też bym cosik takiego sobie wyszykował jak dutki będą

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: patkaas » 22 gru 2014, 13:53

sofijka pisze:Oby tak dalej!
mamy powera do działania ;)
sofijka pisze:A na kiedy planowane jest spotkanie w Krakowie, macie już jakieś konkretne ustalenia co do dnia?
No coś po Nowym Roku planujemy, pewnie koło połowy stycznia, ale chrzanovy nawiedzi nas ósmego, to może i wtedy będzie ta herbatka :roll:

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

krzych84
Początkujący ✽✽
Choroba: osoba zainteresowana

Post autor: krzych84 » 22 gru 2014, 15:15

No to i ja się ujawnię, na zdjęciu od patkaas pierwszy z lewej :)

chrzanovy nie zastanawiaj się tylko kupuj i zapraszam w przyszłym sezonie, praktycznie w każdy weekend robimy krótszą lub dłuższą trasę na moto. Taka odskocznia od dnia codziennego i napływ pozytywnej energii :)

I dziękuję za miłe przyjęcie mimo, że nie jestem CUdowny.
"Oddział Podkarpacki J-elity zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 16:00 w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie".

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: chrzanovy » 22 gru 2014, 15:29

krzych84 pisze:nie zastanawiaj się tylko kupuj i zapraszam w przyszłym sezonie, praktycznie w każdy weekend robimy krótszą lub dłuższą trasę na moto. Taka odskocznia od dnia codziennego i napływ pozytywnej energii :)
Krzychu mam taki plan zawsze to było w sferze marzeń. Jak tylko będzie w miare stabilnie to napewno kupię, odezwę się do ciebie po fachową poradę bo jestem zieloniutki w temacie i dysponuje jedynie pozytywnymi chęciami, nigdy motóra nie miałem. Fajnie jak macie ekipę motóroentuzjastów, będzie miło poznać. Tym bardziej że mieszkamy nie daleko. Ja znam też kilku fajnych gości którzy są zrzeszeni w klubie 4x4, ale także motórami się zajmują, to coraz wiecej. Szczerze to myślałem że jestem, za chuderlak na takie monstrum... dam rade?
krzych84 pisze:I dziękuję za miłe przyjęcie mimo, że nie jestem CUdowny.
spoxik, nie choroba sie liczy tylko to co w głowie, jesteś spoko gość!

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie

Post autor: sofijka » 22 gru 2014, 19:11

krzych84 pisze:No to i ja się ujawnię, na zdjęciu od patkaas pierwszy z lewej :)
No to już wszystko jasne, cała ekipa ujawniona :smile: .
patkaas pisze:mamy powera do działania ;)
Świetnie patkaas :jupi: .
Życzę kolejnych owocnych spotkań popartych równie bogatą jak ta fotorelacją :mrgreen:.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 22 gru 2014, 21:00

No to na motory,
na marginesie, ile osób z Cudakó i z nimi związanych ma motory? My też jeździmy. Zapraszamy zmotoryzowanych na zlot motocyklowy do Łańcuta w sierpniu, jest rewelacyjnie. Zresztą nie zmotoryzowanych również. :razz:
Choć na chwilę, przyjemnie było poznać tych których do tej pory nie znałam, a znajomych zobaczyć. Wesołych Świąt!!!
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

krzych84
Początkujący ✽✽
Choroba: osoba zainteresowana

Post autor: krzych84 » 23 gru 2014, 06:55

Szaraja jeźdźisz na zloty? Byłem 2 razy na Motofestiwalu, fajna trasa podczas parady, znam też kilka osób z Hordy. Zaliczyłem praktycznie każdy zlot na podkarpaciu.

chrzanovy dasz radę, byleby dosięgać stopami do ziemi. Zdziwiłbyś się jakie drobne dziewczyny jeżdżą na moto i dają radę. Tylko trzeba uważać bo z tym nie ma żartów, ja już miałem kilka sytuacji awaryjnych i małą kraksę, ale na szczęście ja cały i motocykl za bardzo nie ucierpiał.

Również życzę Wesołych Świąt dla Was i Waszych bliskich.
"Oddział Podkarpacki J-elity zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 16:00 w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie".

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 23 gru 2014, 23:50

Krzychu, z przerwą na dzieci ( ok. 12 lat ) jeździmy już ponad 30 lat, teraz yamaha ventura - pełnoletnia. Motofestiwal w Łańcucie, jest super, równie fajny jest Motofestival w Balzamzujvaros, mieście zaprzyjaźnionym z Łańcutem, gdzie jeździmy również. Z Hordy też znam ludzi, robią coś niesamowitego.

Dołączam się do życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam wszystkim długich remisji,radości z spotkań z ludźmi i spokojnych, miłych rozmów Święta.
A może odrębny watek by założyć?
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „podkarpackie”