Rzeszów - Podkarpacie - i nie tylko...

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Re: Rzeszów - Podkarpacie - i nie tylko...

Post autor: Lemoni » 21 gru 2014, 02:02

Było świetnie :)!

Na starcie znałam tylko Gosieńkę, Szaraję, Anię i trochę Patrycję, ale integracja przebiegała sprawnie :cool2:. Fajnie, że tyle nowych twarzy się pojawia ostatnio! Miło mi było Was dzisiaj poznać :). Rozmowy umilały nam soczki, burgery, j-elitowa szarlotka ;) i przepyszne piwa Starego Browaru (warte grzechu :drunk: ;))

Dziękuję Konraaadowi i chrzanovemu za opiekę w Galerii Rzeszów (ale atrakcja :D!) i wszystkim za odprowadzenie mnie i Gosieńki na przystanek :).

Przyznaję się, zakończyłam imprezę wstrętnym hamburgerem, ale to wina Polskiego Busa; półgodzinny postój przed Makiem sam nakazywał mi udać się po kanapkę :neutral: (no ok, nie czuję się teraz rewelacyjnie ;)). Wam natomiast życzę smacznych nutri :D

Cieszę się, że odwiedziłyśmy Rzeszów i liczymy na Wasz odzew na krakowskim spotkaniu w styczniu!
Niedługo wrzucę naszą słit focię :twisted:

krzych84
Początkujący ✽✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: podkarpackie

Post autor: krzych84 » 21 gru 2014, 06:28

Wiecie co? Fajni i uśmiechnięci z Was ludzie, serio!!! :) Dużo w Was radości i optymizmu. Również dziękuję za mile spędzony czas w dobrym towarzystwie :)

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: patkaas » 21 gru 2014, 12:00

Właśnie popijam pysznego Resource i myślę co by tu napisać... :) Było zacnie, tak bym to ujęła :D Moje jelita też dały jakiś odzew rano po tej szarlotce, ale bez większych batalii na szczęście :P Miło było poznać na żywo użytkowników Kinia87, natkarber i krzych84, a resztę spotkać ponownie, a nawet po raz kolejny. Myślę, że pobudziliśmy nasze tereny do działania i mam nadzieję, że wiele z tych planów uda nam się zrealizować, ale z taką organizacją na pewno damy radę! Do zobaczenia, do usłyszenia w 2015. Myślę, że Rzeszów i Kraków od dziś to bratnie dusze ;) Bo razem możemy więcej :spoko:
Załączniki
IMAG1745.jpg
Dowody grzechu :)
IMG-20141220-00464.jpg
oraz MY :)

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Kinia87 » 21 gru 2014, 12:03

Maatylda pisze:
cieszę się, że spotkanie było tak owocne, czekam na foty- zwłaszcza Kini zza kufla piwa. :mrgreen:
niestety nie było na tyle dużego kufla bym sie schowała ale jak zobaczysz zdjęcia (nienawidzę zdjęć) to wiedz, że najbrzydsza dziewczyna to bede ja :placze:
Pierwszy raz byłam na takim spotkaniu i nawet udane było, zwłaszcza słowa chrzanovego "to ta kinia co ma ogromnego doła" oraz Szaraji "a to ta kinia co wiecznie sie gubi po drodze" :razz: oraz rozmowę z Natalią i Patrycją "bez skalpela nie podchodź"
:mrgreen:

Miłego dnia
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Awatar użytkownika
Maatylda
Znawca ❃❃
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Post autor: Maatylda » 21 gru 2014, 12:11

a teraz kto jest kim?? :mrgreen: wiem jedynie, że Konrad jest z Julianem na torsie, zacność 200% :prosze:

o matulu,fRRRyty!!!!! i szarlota. zaśliniłam klawiaturę, zaraz ją zjem :eat:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę!

by Rosomaki i Spółka :rockon:

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Kontakt:

Post autor: patkaas » 21 gru 2014, 12:24

Ja siedzę na krzesełku tuż obok Konrada, a reszta ujawnić musi się sama :P
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

natkarber
Początkujący ✽✽

Post autor: natkarber » 21 gru 2014, 12:32

Skoro Konrad ma być naszym punktem odniesienia to ja stoję z boku zaraz za nim :wink:

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Konraaad » 21 gru 2014, 12:43

Maatylda pisze: wiem jedynie, że Konrad jest z Julianem na torsie, zacność 200% :prosze:
Czuję się teraz taki wyróżniony :D
Lemoni pisze:Dziękuję Konraaadowi i chrzanovemu za opiekę w Galerii Rzeszów (ale atrakcja :D!) i wszystkim za odprowadzenie mnie i Gosieńki na przystanek :).
Polecamy się na przyszłość :D
Hmmm... A Chrzanovy chyba leczy kaca, bo aż dziwi, że jeszcze nic nie napisał :P
patkaas pisze:Do zobaczenia, do usłyszenia w 2015. Myślę, że Rzeszów i Kraków od dziś to bratnie dusze ;) Bo razem możemy więcej :spoko:
Dokładnie tak :friends:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę :spoko:

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Kinia87 » 21 gru 2014, 15:51

Obrazek
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Kontakt:

Post autor: patkaas » 21 gru 2014, 17:34

wow wow my piękni, a na stoliku tyle kufli! kto by pomyślał, że to nzjoty ;) :beer:

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: chrzanovy » 21 gru 2014, 17:55

Heja

Ok w końcu moge cos napisać.. Musiałem wykazać się w sprzątaniu gotowaniu itd :roll: , jak że wczoraj nie było nato czasu. Strasznie fajne spotkanie, było bardzo miło was poznać osobiście. Wielkie dzięki wszystkim którzy przybyli, zwłaszcza Lemoni i Gosience, które reprezentowały bohaterski oddział bratniego Krakowa. Dziewczyny po dzielnym pokonaniu niuansów natury logistycznej, brawurowo pokonały tunel czasoprzestrzenny dzielący nasze miasta. Dziękuje Kinii i Natkarber, Krzychowi, Mp3's, również za brawurowe akcje teleportacyjne i uświetnienie spotkania swoimi zacnymi osobami, należą wam się dodatkowe odznaczenia za to że przybyliście - nie zwracając uwagi na brak możliwości skosztowania browarowego piwa (bo prowadziliscie auta). Dzięki Szaraji i Ani , za sformalizowanie ustaleń co do dalszych naszych działań. No i Grzesiowi że wpadł. Tak jak pisano wcześniej spotkanie nasze uważam za bardzo udane. Bo nie szło wyłącznie o zabawe ale że udało nam się zarysować kilka ważnych punktów którymi się zajmiemy asap. I dobiero tutaj dziękuje patkaas i Konradowi nie bez powodu. Wasz entuzjazm strasznie dodaje mi powera! Mam nadzieję że będzie nas coraz więcej i uda nam się razem wygenerować pozytywne pola kontrastowe. Jak wszyscy wiemy ilość pozytywych wibracji wokół chorych na NZJ jest wprost proporcjonalna do współczynnika nowych remisji choroby, pomnożona razy ilość osób stowarzyszonych w J-Elicie. Już niebawem będziemy napewno pisać o naszych pomysłach. Ja osobiście cieszę się że ruszymy z tematem grupy wsparcia w szpitalu. Pomysl polega na tym zeby stworzyć cykliczny dyżur w szpitalu , żeby nowi chorzy przebywający na oddziale (lub nie) mogli przyjść sobie i pogadać z kimś z nas. Nie chodzi tu napewno o pomoc medyczną bo od tego są lekarze. Ale o wsparcie psychiczne i o "żywy" dowód że np ze stomią można żyć, operacja to nie koniec świata itd. Co robić jak sie zaostrza, strasznie boje sie sterydów bo ulotka z efektami ubocznymi straszy! :). Te pytania napewno pojawiają się u nowych w temacie którzy wrzuceni na tzw głeboką wodę pt - "mam diagnozę co teraz ze mną będzie" zaczynają panikować. A tutaj potrzeba spokojnego rzeczowego postawienia się chorobie i nauczeniu jak życ dalej, bo na dobrą sprawę nie wiele się zmienia. ...rozgadałem się sorka. Mam nadzieje że uda nam sie dogadać z zawiadowcami szpitala i rozkleimy plakaty ze taka inicjatywa jest. Tutaj dodam że potrzeba nam ludzi czynu, jeśli czytacie ten post i jestescie z Rzeszowa/okolic odezwijcie sie please i dołączcie do nas. Razem zdrowiej! Będziemy spotykać się też cyklicznie w Rzeszowie żeby na bieżąco wymieniać pomysły i szukać ludzi chętnych nam pomóc, zawsze trzeba sponsorów, miejsca i ludzi.

ok teraz na luzie W starym Browarze bylem pierwszy raz, wypiłem wszystkie 4 smaki, Jelito mówi dzisiaj - Its OK Maan! Czyżby kolejny mały cud, zazwyczaj the next day bywał ciężkawy brzuchowo, widzicie co robi pozytywne nastawienie :wink:. Po spotkaniu odprowadzilismy dziewczyny na dworce autobusowe, Kinia i Natkarber i Krzych udali sie do swoich pojazdów. Ja i Konraaad skonsumowaliśmy lubieżnie zapiekanke z dworca:) i ja udałem się na wesoły koncert punkowy Farben Lehre i The Analogs gdzie w atmosferze ogólnej radości trykałem się nieco na parkiecie z innymi tańcerzami:) piszę to żeby uzmysłowić naszym drogim interlokutorom :) że nawet jak masz Crohna, jadłeś sterydy, miałeś operacje, perforacje, stomie, jedziesz na biologii :roll: to ciągle warto brać udział normalnym życiu i czerpać tyle radości ile się da, bo przecież bylo tak źle, ale teraz jest lepiej, wykorzystaj ten czas. Nie ma tego złego. Zdobyty pozytyw później proponuje przelewać na innych w każdej sytuacji. Wierzę że na zasadzie naczyć połączonych ten pozytyw w koncu wróci i do ciebie, może nie odrazu bo kosmos naczyń połączonych jest ponoć nieskończony:) ale napewno się nie zmarnuje. Z fizyki jestem kiepski ale chyba było coś takiego że energia nie może zniknąć tylko zmienia stan skupienia;)
To moje przymyślenia na tematy bieżące. Mam nadzieje że sie zgodzicie.

[img][img]http://i1127.photobucket.com/albums/l62 ... -00466.jpg[/img][/img]

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Konraaad » 21 gru 2014, 18:25

chrzanovy pisze:Ja i Konraaad skonsumowaliśmy lubieżnie zapiekanke z dworca:)
:devil2:

A na deser słit focia przy Polskim Busie, a w mojej kieszeni ukryty jest Resource od Kasi :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę :spoko:

Awatar użytkownika
Maatylda
Znawca ❃❃

Post autor: Maatylda » 21 gru 2014, 18:29

pięknoty nzjoty :friends:

ja oczywiście byłam duchowo i potwierdzam słowa chrzanovego - energia nie znika, a tu wręcz emanuje :cool2:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: chrzanovy » 21 gru 2014, 18:47

Kinia87 pisze:nawet udane było, zwłaszcza słowa chrzanovego "to ta kinia co ma ogromnego doła"
Kinia87 elo czy mogę mieć nadzieję że spotkanie, chociaż troszkeczke zmniejszyło dołeczek? to nie jest nasze ostatnie słowo :)
Maatylda pisze:a teraz kto jest kim?? :[/quote]

jam ci ten w koszulce Cookie Monster, :)
Konraaad pisze:Hmmm... A Chrzanovy chyba leczy kaca, bo aż dziwi, że jeszcze nic nie napisał :P
przyznam się że troszke mnie głowa bolała z rańca, ale czego się nie robi dla sprawy:)

Obrazek

ps. pozdrowienia dla Maatyldy i dzięki za tunelowanie pozytywnych wibracji

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Maatylda
Znawca ❃❃

Post autor: Maatylda » 21 gru 2014, 19:14

chrzanovy, na fotce od patkaas, aż krzyczy "to ja chrzanovy & Cookie!", nie trudno zgadnąć :*

przyznam, że jesteście wspaniali. Serce rośnie jak się nas Was patrzy. Do przodu, Dzióbki ! :aloha:

ODPOWIEDZ

Wróć do „podkarpackie”