Jestem nowy

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kobi
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
miasto: Konin

Jestem nowy

Post autor: Kobi » 21 lip 2021, 07:08

Ehh napisałem taka historię kilka pytań i chcę dodać posta , wszystko wykasowane....

Także witam nie chce mi się pisać tego samego 2 razy pod rząd później edytuje o ile się da

Kobi
Debiutant ✽

Re: Jestem nowy

Post autor: Kobi » 21 lip 2021, 07:26

Nie da się edytować chyba więc piszę tu

.. Pomijam już fakty wypadku przy pracy czy kompletny brak wiedzy i chęci diagnozowania poprawnie przez lekarzy z mojego miasta.

Jestem po resekcji jelit,biorę asamax , jest czasem lepiej czasem gorzej.

Nie mam nerwow żeby pisać to samo niestety wszystko zniknęło 🤨 :mad:

Pokrótce rok temu mały wypadek przy pracy zamienił się w koszmar ,miałem guza na brzuchu który po czasie zmienił się w ropien,potem po naciśnięciu przez konowała się rozlał... Pół roku mnie męczyli na jakichś kroplówkach w rękę i antybiotyki i zero słuchania pacjenta ...
Resekcji dokonano w zupełnie innym miejscu gdyż do tej placówki mam odrazę do tego momentu z powodu braku porozumienia z personelem medycznym.
Jak już się można domyślić chodzi o szpital w Koninie.
W innym szpitalu wycięto mi około 80cm jelit cienkiego i grubego.
Biorę asamax 500 w tabletkach.

Pytanie na początek czy ktoś stosuje produkty Herbalife ? Pewna dietetyk mi je poleca ze względu na wysoką wchlanialnosc. Czytałem też że to pewnego rodzaju piramida finansowa więc sam nie wiem czy produkt jest wart swojej ceny.

Proszę kogoś z dłuższym doświadczeniem o radę czy stosować te produkty.
A drugie pytanie to jakiego reumatologa polecacie w Wielkopolsce? Pozdrawiam

Kobi
Debiutant ✽

Re: Jestem nowy

Post autor: Kobi » 31 lip 2021, 09:58

Super ,dziękuję za pomoc i powitanie na forum 😅✌️🤦🙅🙇

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”