Strona 1 z 1

Audycja o NZJ - Radio Polska Live

: 20 lut 2014, 00:44
autor: sofijka
19 lutego o godz 20.00 w Radiu Polska Live http://www.polskalive.pl/ można było posłuchać
wywiadu z koleżanką Anią ( CattAnn), audycji na temat NZJ.
Ania przybliżyła słuchaczom specyfikę NZJ, poruszany był m.in. temat różnorodności objawów w tych chorobach, możliwości leczenia – informacje o leczeniu biologicznym, także sporo wiadomości na temat działalności J-elity, oraz inne tematy. Cały wywiad poprowadzony w swobodny i naturalny sposób :smile: . Brawa dla Ani, bo wypadła świetnie i w przystępny sposób, przybliżając także swoją historię, przyczyniła się do rozpropagowania wiedzy na temat NZJ oraz na temat działalności J-elity :brawo: .
Kto nie mógl posłuchać audycji, będzie jeszcze szansa – powtórka w najbliższą sobotę – audycja Czas na Rozmowę – w godzinach 9.00 – 11.00. Naprawdę warto wstać i posłuchać. Będzie też możliwość odtworzenia audycji w zakładce Podcasty.
http://www.polskalive.pl/index.php/news ... d,audycje/

Re: Audycja o NZJ - Radio Polska Live

: 20 lut 2014, 10:49
autor: Baby
sofijka, dzięki za zamieszczenie informacji. Ania jak zwykle wypadła super. Dziękuje Ci Aniu że tyle robisz dla nas pacjentów, mówisz głośno o chorobie, działasz na rzecz J-elity dla jej dobra i wspierasz wszystkich pacjentów, którzy tego wsparcia potrzebują. Jesteś wielka i masz dobre, duże serducho!!!