Rozmowy w toku 19.01.2011 - była mowa o stomii?

Wątki z linkami do arykułów/programów/wywiadów związanych z NZJ.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Remedios44
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: lubelskie

Rozmowy w toku 19.01.2011 - była mowa o stomii?

Post autor: Remedios44 » 20 sty 2011, 12:37

Czy ktoś może oglądał wczorajszy odcinek "Rozmów w toku?" Wczoraj odnotowałam niebywały skok odwiedzin na blogu o stomii, podobnie było z hasłem o stomii na Wikipedii (tu statystyki - skok z 200 do 14000 odwiedzin), co zasugerowało mi, że musiała być o tym mowa w mediach. Na stronie programu "Rozowy w toku" widzę, że wczorajszy odcinek nosił tytuł "Wygram z rakiem", więc przypuszczam, że to tutaj. Ktoś oglądał, wie może, co było mówione?
Nawet gdy życie spycha cię najmocniej w dół, wciąż mierz wysoko. Wspinaj się na drabinę, podskakuj, choćbyś sam sobie wydawał się śmieszny ze swoją chęcią latania. Wszyscy mamy skrzydła, ale by latać, potrzeba wysiłku.

CU od 2002, ileostomia od 2004.

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Choroba: CD

Re: Rozmowy w toku 19.01.2011 - była mowa o stomii?

Post autor: malapkasia » 20 sty 2011, 13:06

to Wgram z rakiem ma być wkrótce... aktualnie powtarzają odcinki Rwt.. tak się składa, że dość często oglądam, ale jakiś czas temu zaczęli powtarzać.. wczorajszy odcinek był o tym jak to rodzice zostawiali dzieci na chwilę same w domu i np. chłopczyk napił się środka żrącego jakiegoś - nie pamiętam dokładnie, ale ma w tej chwili przełyk 3mm, a ojciec nie potrafi sobie wybaczyć... a i była dziewczyna, którą ojciec zostawił w domu z zapaloną świeczką i miała dość spore poparzenie... może gdzieś indziej było...
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
Remedios44
Początkujący ✽✽

Post autor: Remedios44 » 20 sty 2011, 13:12

Ok, dzięki za odpowiedź, nie orientuję się w tym, bo wcale nie oglądam tego programu. Zasugerowałam się tym, że zapowiedź "Wygram z rakiem" została dodana na stronę z datą 19.01.2011. :)
Nawet gdy życie spycha cię najmocniej w dół, wciąż mierz wysoko. Wspinaj się na drabinę, podskakuj, choćbyś sam sobie wydawał się śmieszny ze swoją chęcią latania. Wszyscy mamy skrzydła, ale by latać, potrzeba wysiłku.

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃

Post autor: malapkasia » 20 sty 2011, 13:15

wiesz tak mi przyszło do głowy... czasem takie tematy, różnych chorób są poruszane w programach kawowych - jak ja to nazywam, czy w Dzien dobry tvn, albo Pytanie na śniadanie.. etc... dziś np. w Ddtvn było o nowej metodzie rehabilitacji Mózgowego Porażenia Dziecięcego - nowa czyli od 2 lat w Polsce ;) mnóstwo ludzi ogląda takie rzeczy... :wink:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: CAMPARI34 » 20 sty 2011, 13:31

Remedios44 pisze:Na stronie programu "Rozowy w toku" widzę, że wczorajszy odcinek nosił tytuł "Wygram z rakiem", więc przypuszczam, że to tutaj. Ktoś oglądał, wie może, co było mówione?

ja oglądałam to rzeczywiście była powtórka
była tam laska która ma stomię opowiadała jak jej ciężko i jak się wstydzi
nie ma faceta bo się boi że go to obrzydzać będzie
nie ubrała by się w białe ubrania bo się boi że tą stomię będzie widać że jej worek przepuści i będą plamy ogólnie była załamana :cry:
:D

Awatar użytkownika
megi_25
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u partnera
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: megi_25 » 20 sty 2011, 13:34

Też kiedyś to widziałam. Ale oni lecą ciągle z tymi powtórkami,ale już po parę razy to przegięcie :neutral:

Faktycznie dziewczyna była bardzo zdołowana, ale ona o ile pamiętam chyba była też na noś chora i stąd ta stomia,ale tego nie pamiętam, ale mieli jej ją zamknąć po jakimś czasie.
Żona Crohnowca mama urwisów Wiktora i Wojtka :-)))
Mąż: Leki: BRAK,po humirze dwa lata remisji endoskopowej teraz nawrót !!!!!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Remedios44
Początkujący ✽✽

Post autor: Remedios44 » 02 lut 2011, 11:59

Zenobius, te statystyki, do których link podałam, nie dotyczą mojego bloga, ale odwiedzin hasła na Wikipedii. Na mojego bloga wejścia były głównie z google ("stomia" itp nic nie podpowiadające frazy) i z hasła na Wikipedii.

Awatar użytkownika
Remedios44
Początkujący ✽✽

Post autor: Remedios44 » 02 lut 2011, 12:04

stat.4u.pl

Zablokowany

Wróć do „NZJ w mediach”