Petycja do ministra zdrowia

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
Kontakt:

Re: Petycja do ministra zdrowia

Post autor: Piotr » 08 gru 2005, 10:00

Bardzo prosze aby przesłać podpisy do Gdańska do 10 stycznia 2006 roku.Pozdrawiam.Piotr

Awatar użytkownika
Ania16
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: Ania16 » 08 gru 2005, 18:47

to i ja zaczne zbierac podpisy a teraz bede miala okazje byc w wiekszych grupach osob i uda mi sie wiecej osob namowic! szkoda ze wczesniej tu nie zajrzalam! ale i tak postaram sie zrobic co w mojej mocy! a mozna je pozniej wlasnorecznie oddac komus? czy koniecznie trzeba wysylac?
http://magdamroczkowska.pamietajmy.com.pl/
Moj Aniołek (*)

Obrazek

Ileostomia od 7.03.2013

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 09 gru 2005, 16:42

Aniu-można oddać osobiście w każdą środę w godzinach od 15 do 18 w bibliotece naszej gdańskiej kliniki dziecięcej,Pozdrawiam.Piotr

Awatar użytkownika
Ania16
Początkujący ✽✽
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: Ania16 » 09 gru 2005, 22:17

a mam pytanie macie jakies zaswiadczenie ze zbieracie te podpisy do petycji zebynasze choroby znowu trafily na liste czy ot tak chodzicie?
ja zebralam w przeciagu 4 godzin 73 podpisy :D a jutro ide dalej z tym ze mysle zeby wziasc od lekarza takie zaswiadczenie bo akurat bede to mi sie ludzie wpisza, chociaz i tak sie wpisuja znajduja sie osoby ktore nie chca ale co tam :wink: poradzimy sobie 8)
http://magdamroczkowska.pamietajmy.com.pl/
Moj Aniołek (*)

Obrazek

Ileostomia od 7.03.2013

Aga
Początkujący ✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Aga » 10 gru 2005, 09:50

no przeciez na petycji jest napisane o co chodzi więc ja nawet nic nie mówię tylko podaje kartkę i pytam czy zechciałaby(zechciałby) pan (pani) pomóc i tyle .
jedni się wpisuja inni dopytuja a jeszcze inni odmawiaja ale to ich prawo to to po prostu ide dalej

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 12 gru 2005, 10:09

Aniu - zaświadczeń jako takich nie wystawiamy.Tak jak pisze Aga, wszystko jest na formularzu petycji a dla zainteresowanych ( wątpiacych ) prosze odsyłać na stronę Towarzystwa http://nzj.iimcb.gov.pl Pozdrawiam.Piotr

Elpe
Początkujący ✽✽
Choroba: CU w rodzinie
województwo: łódzkie

Post autor: Elpe » 12 gru 2005, 11:31

Tak jak pisze Piotr, odsyłam do strony inernetowej towarzystwa. Do listy wpisów dołączam krótką informację tej treści: " "Nieswoiste zapalenia jelit - Colitis ulcerosa (wrzodziejące zapalenie jelita grubego) i choroba Leśniewskiego-Crohna należą do chorób przewlekłych, o nieznanej etiologii. Na dzień dzisiejszy są to choroby niewyleczalne, towarzyszą pacjentom przez całe życie. Wymagają ciągłego przyjmowania leków. Charakteryzują się okresami zaostrzeń i remisji. Więcej informacji o tych chorobach na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Niewswoistymi Zapaleniami Jelita: http://nzj.iimcb.gov.pl " Myślę, że ta króciutka informacja jest przydatna, ludzie są bardziej świadomi pod czym się podpisują, nie wszyscy wiedzą co to za choroby. Pozdrawiam wszystkich zbierających podpisy, wierzę, że to coś da :)

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 12 gru 2005, 12:18

Elpe - bardzo dziękuję za te kilka zdań wyjasnienia.Pozdrawiam.Piotr

Mutti
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u rodzica

Post autor: Mutti » 18 gru 2005, 09:45

Piotrze, pytanie bardzo wazne.
Czy zbieranie podpisów mam zakończyć 10 stycznia czy też ma trafić do waszego oddziału do 10 stycznia ?
W zbieranie włączyli sie wolontariusze, studenci krakowskich uczelni i uczniowie - a teraz święta...mniejszy kontakt z rówieśnikami z roku, uczelni... Chcą zebrać jak najwięcej podpisów i twierdzą, że dopiero po 2 stycznia mogą sie mocniej wokół sprawy zakrzątnąć.

Awatar użytkownika
8monia1
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: 8monia1 » 18 gru 2005, 13:10

Ja zaczelam zbierac podpisy, wiem, ze to troche pozno, ale lepiej pozno niz wcale.... Wiele ludzi wysmiewa to i jest mi z tego powodu bardzo przykro :cry: (niektorzy pytaja mnie do jakiej sekty sie zapisalam... Masakra jacy ludzie potrafia byc...). Ale sa tez tacy, ktorzy bardzo chetnie sie wpisuja...
Nie wiem ile uda mi sie zebrac podpisow, ale mysle, ze kazdy sie liczy...
Pozdrawiam.
:) Monika :)
CD
GG 8358179
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 21 gru 2005, 14:04

Mutti - zbieranie kończymy 10 stycznia a następnie proszę jak najszybciej o przesłanie do Gdańska.Jestem pod wrażeniem tego co robi się w sprawie petycji w Krakowie.Serdecznie pozdrawiam.Piotr

lidia 98@o2.pl.

Post autor: lidia 98@o2.pl. » 28 gru 2005, 13:12

:lol: Wydrukowałam kwestronariusz ale bez tytułu poprostu same ramki a przeleciałabym sie po bloku zbierając podpisy.Jak wydeukować cały formularz
pozdrawiam i powodzenia
Lidka

Gość

Post autor: Gość » 28 gru 2005, 13:22

:lol: wybaczcie że pisze pod własnym postem.Moja drukarka nie widzi kolorów i dlatego chyba wydrukowała same ramki.Jeżeli jest ktoś z Gliwic to podaję gg5910370
Lidka-motylek

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 03 sty 2006, 10:00

Pragnę bardzo serdecznie podziekować wszystkim za zaangażowanie w zbieraniu podpisów pod naszą petycją.Chciałbym jednocześnie poinformować, że przedłużamy zbieranie podpisów do końca stycznia.Bardzo proszę również aby zebrane podpisy przesyłać do Gdańska a nie wysyłać bezpośrednio do ministerstwa, ponieważ pojedyńcze przesyłki mogą “zaginąć” w obszernych szufladach urzędników.Serdeczne podziękowania składam pani Marioli Pietrzak z Włocławka, która zebrała 481 podpisów, pani Annie Portalskiej z Płocka, która zebrała 560 podpisów, pani Agnieszce Miszewskiej z Sopotu, która zebrała 50 podpisów, pani dr Barbarze Kamińskiej z Gdańska, która zebrała 70 podpisów.
Jeszcze raz serdecznie zachęcam do zbierania podpisów.Jeśli sami nie będziemy walczyli o swoje sprawy, to nikt za nas tego nie zrobi.Przypominam adres gdzie można przesyłać zebrane podpisy:
Siedziba Oddziału Pomorskiego Towarzystwa “J-elita”:
Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Onkologii Dziecięcej AM w Gdańsku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im.M.Kopernika
ul: Nowe Ogrody 1-6 , 80-803 Gdańsk
tel: 0-691 859 553 e-mail: pl@expatpol.com

Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam.Piotr

Mutti
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u rodzica

Post autor: Mutti » 03 sty 2006, 11:19

Nawet nie wiesz Piotrze jak mnie ucieszyłeś wiadomościa o przedłużeniu
terminu zakończenia zbierania podpisów do końca stycznia. Koniec roku miałam fatalny pod wzgędem możliwości czasowych, a teraz będę mogła wzmóc aktywność na polu zbierania podpisów. Pomaga mi trochę ludzi dobrej woli wie chyba uzbieramy jeszcze trochę.
Pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wszystkich "zbieraczy"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”