Strona 1 z 1

dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

: 11 mar 2014, 13:05
autor: Marchwia75
Bardzo Was proszę o opinie o dr Waksmundzkim. Mam termin prywatnie do niego ale mało jest opinii w necie. Może ktoś z Was się u niego leczy?

Z góry wielkie dzięki.

Re: dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

: 08 lip 2014, 01:49
autor: smutasek
Ja ogólnie byłam diagnozowana w jego klinice Gastro-med w Katowicach, prowadzi tą klinikę z żoną. Bardzo rzeczowy, fajny lekarz. Zresztą sama klinika jest przyjemna (jakkolwiek to brzmi) Kolonoskopia i gastroskopia z wycinkami zrobiona bardzo dokładnie, narkozę miałam na własne życzenie. Gdy popłakałam się przed badaniem personel mnie pocieszał, wspierał. I co najważniejsze, co muszę dodać ,jest to jeden z tych lekarzy ,którzy chcą leczyć nawet mikroskopowe zapalenia jelit, a to dla mnie bardzo ważne, bo zdarzają się tacy co twierdzą, że mikroskopowe zapalenie ma każdy i leczyć nie trzeba. Polecam z czystym sercem, mam bardzo miłe wspomnienia ,bo to dzięki jemu i całej klinice poznałam skąd moje problemy. Planuję się do niego umówić w te wakacje na kolejną wizytę ;)

Re: dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

: 22 lip 2014, 11:40
autor: Nibiru
Marchwia75 pisze:Bardzo Was proszę o opinie o dr Waksmundzkim. Mam termin prywatnie do niego ale mało jest opinii w necie. Może ktoś z Was się u niego leczy?
Dziewczyna robiła u niego gastroskopię, stwierdziła że to najgorsza gastroskopia jaką przeżyła. Może doktorek miał zły dzień.

Re: dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

: 26 lip 2014, 10:24
autor: Mimi2
Koleżanka do niego chodzi i jest bardzo zadowolona. Zdiagnozował jej CU i nawet przyzwoicie ją prowadzi.

Re: dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

: 15 paź 2015, 16:40
autor: Michał
Po roku leczenia i braku efektu zrezygnowałem, miły człowiek, sprzęt w klinice pożądny i nowoczesny, ale mnie nie dał rady. Szkoda po lubiłem wizyty, wiedziałem że nie będzie stresu. Może wróce jak troche się podlecze na kontrolne badania.