Strona 1 z 11

Lekarz w Lublinie

: 16 paź 2007, 10:23
autor: Visenna
hm... Znacie jakiegoś dobrego lekarza w lublinie?? Czy ktoś z was leczy się u dr Agnieszki Mądro?

Re: Lekarz w Lublinie

: 16 paź 2007, 18:05
autor: szfenio
Znam dr Tomasza Spoza. Leczę się u Niego. Z tego co sie orientuje niestety ale przyjmuje jedynie prywatnie.

Dr Agnieszkę Mądro nie znam :)

Re: Lekarz w Lublinie

: 16 paź 2007, 22:38
autor: Krzycho
Znam dr. Mądro ze szpitala, ale się u niej nie leczyłem. Jest sympatyczna i sprawia wrażenie, że coś wie, jednak nie mogę powiedzieć nic konkretnego o niej. Koleżanka z CD leczy się u prof. Radomańskiej-Skrzydło na przykład. Jest wielu lekarzy w przychodni przyszpitalnej SPSK4, np. dr.Chibowska, dr.Cichoż-Lach. Ja natomiast leczę się u prof. Celińskiego. Myślę, że powinnaś trochę się u niej poleczyć i jeżeli leczenie będzie skuteczne, to nie ma co kombinować, jeżeli nie, to wtedy warto się zastanowić nad zmianami. Pozdrawiam.

Re: Lekarz w Lublinie

: 16 paź 2007, 23:16
autor: Visenna
hm, sama nie wiem... leczę się dopiero dwa miesiące, ale dzięki za odpowiedz. A do prof. Celińskiego ciężko się dostać? Bardzo długaśna kolejka?

Re: Lekarz w Lublinie

: 17 paź 2007, 18:38
autor: Krzycho
Do prof. Celińskiego trzeba czekać jakieś 2 miesiące, ale nie wiem czy jest jeszcze taka możliwość, bo ludzie zapisują się od razu na pół roku z góry, tzn. przychodzi w czerwcu i zapisuje się co miesiąc do końca roku i nie wiem czy jeszcze w tym roku się można dostać, ale pewnie od nowego roku będą nowe zapisy. Najlepiej będzie jak zadzwonisz do poradni i się dowiesz wszystkiego sama. Tutaj jest nr. telefonu do rejestracji 081-72-44-504. Pozdrawiam.

Re: Lekarz w Lublinie

: 17 paź 2007, 21:43
autor: Visenna
dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź:) i pomoc

Re: Lekarz w Lublinie

: 19 paź 2007, 19:30
autor: Natalka
Hej Visenna!
Ja się leczę od roku w Gastromedzie (ul. Wallenroda 2F) a choruję od ponad 3 lat i tak właściwie dopiero tam mnie fachowo zdiagnozowali i wprowadzili odpowiednie leczenie, a było już ze mną bardzo źle a teraz wyglądam jak zdrowa ryba :wink: Leczę się tam u dr Jarosława Drabko, kompetentny i fajny człowiek. Tylko żeby się tam leczyć za free to musisz mieć skierowanie do gastro od rodzinnego. A z dr Mądro też miałam przyjemność się spotkać w przychodni na Jaczewskiego i to była moja pierwsza wizyta u gastrologa jak jeszcze nie wiedziałam co mi jest, ale niestety później już jakoś nie mogłam się do niej zarejestrować, bo w tej przychodni jest jakoś tak dziwnie że każda wizyta to inny lekarz :neutral: No a ta pani też wtedy wydała mi się sympatyczna i kompetentna, dokładny wywiad ze mną przeprowadziła i skierowała na badania i napisała od razu podejrzenie choroby Crohna, ale potem trafiłam gdzie indziej i źle mnie zdiagnozowali ale to inna historia. :ups: ale się rozpisałam...

Re: Lekarz w Lublinie

: 19 paź 2007, 21:03
autor: Visenna
o! ja właśnie leczę się w gastromedzie u pani dr Mądro. Przyjmuje ona we wtorki i czwartki popołudniami... więc jakby co to do zobacznia w poczekalni :wink:

Re: Lekarz w Lublinie

: 20 paź 2007, 00:49
autor: Natalka
O! Nie wiedziałam, że ona tam przyjmuje. No to dozo :aloha:

Re: Lekarz w Lublinie

: 23 gru 2007, 01:46
autor: iza407
czesc,
polecam bardzo dr, teraz może profesora, Radwana.ja mam CU. na gastrolologii w PSK4 leżałam z 5 razy. Dr Radwan się naprawdę na tym zna. Na pewno jest specjalistą od jelit, chyba tam najlepszym, a na pewno moim zdaniem najlepszym :)
pozdrawaim,
iza

Re: Lekarz w Lublinie

: 24 gru 2007, 11:33
autor: kasiaz
a może jakiś nowy fajny lekarz dla dzieciaków ( takich troche straszych 15 lat) w Lublinie sie pojawił?

POZDROWIONKA

i wesołych świąt

Re: Lekarz w Lublinie

: 11 sty 2008, 00:23
autor: Emek
Ja się leczę u dra Mariusza Szczerbińskiego, przyjmuje na Jaczewskiego i w Gastromedzie, młody i konkretny :wink:

Re: Lekarz w Lublinie

: 14 cze 2008, 09:31
autor: Magdabw2
Od 3 lat leczę się u dr Cichoż-Lach w Poliklinice na ul,Jaczewskiego,miła,konkretna i sympatyczna,polecam.

Re: Lekarz w Lublinie

: 02 sie 2008, 14:00
autor: magdusia
ja leczę się u prof.Piotra Radwana w Lublinie mimo iż mieszkam pod Warszawą ,procuje on m.in. w Luxmedzie i na Jaczewskiego.

Re: Lekarz w Lublinie

: 14 paź 2008, 09:01
autor: nelumbo
co do diagnostyki, to najlepszym miejscem jest GASTROMED (jak na lubelskie warunki) a lekarze sam nie wiem, podajcie więcej nazwisk, bo już takie słyszałem i nie jestem przekonany do żadnego na 100%