Strona 1 z 1

NUTRAMIL posiłek dla chorych na CU i CD

: 04 mar 2014, 16:18
autor: PRINT
Jak w temacie, czy już ktoś tego próbował?
Nowy produkt od olimpa skierowany mdz inn dla chorych na CU i CD. Zastępnik kompletnego posiłku z należytą kalorycznością ..Dla mnie super bo nie posiada w składzie laktozy i błonnika.
W smaku b przyjemny i dobra rozuszczalność, dzisiaj poszła pierwsza saszetka..,zobaczymy co jutro moje jelitka na to powiedzą :razz:
Aaa..Cena 59 pln

Re: NUTRAMIL posiłek dla chorych na CU i CD

: 04 mar 2014, 16:20
autor: Tubisia
Raczej inna cena jest http://www.olimp-labs.com/11,13,426/Pro ... RAMIL.html :) no chyba, że kupiłeś gdzieś taniej?

Re: NUTRAMIL posiłek dla chorych na CU i CD

: 04 mar 2014, 16:40
autor: PRINT
Kuzynka zakupiła dla mńie gdzieś w Katowicach,mam paragon.
..... cenami na stronach producenta bym sie nie sugerował :wink: apteki mają zdecydowanie lepsze..a najlepsze są w internetowych witrynach tych aptek lub alledrogo :mrgreen:

Re: NUTRAMIL posiłek dla chorych na CU i CD

: 04 mar 2014, 18:56
autor: izo.sim
7 saszetek (po 300 kalorii) za 59 zł. - drogie to. Resource 2.0 ma 400 kalorii w jednej butelce, a kosztuje 6-8 zł. za sztukę (nawet czasem można upolować za mniej niż 6 zł.).

Re: NUTRAMIL posiłek dla chorych na CU i CD

: 04 mar 2014, 19:24
autor: PRINT
Tak, tylko resource to sam cukier pod postacią syropu glukozowego i cukru ..-podstawowe skladńiki tanich słodyczy , mniej o 30 proc białka , brak MCT , zawiera laktozę ...próbowałem podchodzić wielokrotnie, mega strzały i ferment :razz: niestety nie dla mnie :cry:
Kalorie głownie pochodzą z cukrów prostych i oleju roślinnego...i same w sobie nic konkretnego jeszcze nie znaczą, dobrze jesli taki produkt ma odpowiednie składniki z których wynika odpowiednia kalorycznosc, jak patrzylbym tylko na kalorycznosc to do takiego mixu mozna zawsże dolać łyżeczkę oliwy lub oleju MCT :wink:
.zobaczymy jak pójdzie z tym nowym patentem :wink:

Re: NUTRAMIL posiłek dla chorych na CU i CD

: 05 mar 2014, 00:48
autor: PRINT
To zanim poradzisz ......nie ośmieszaj się stwierdzeniami ze maltodekstryna jest równoważna sacharozie i syropowi glukozowemu;)
Syrop glukozowy i cukier są wykorzystywane jako najtańsze źrodła w produkcji wyrobów cukierniczych , kosztowo to jakieś 30 proc. wartości maltodekstryny , przynajmniej tej z najniższym stopniem scukrzenia .
Wiele źródeł weglowodanowych to tylko cukry...I co ,...?mam na szali wartościowej zważyć tak samo np Rybozę i cukier? Lub laktozę i maltodekstrynę?
Lubię konkret ....i nigdzie nie porównałem produktu gotowego do słodyczy a jedynie najtańsze źrodła cukrowe z których są wykonane te produkty.
Nie mowię ze ten preparat jest tani ..bo tak nie jest ,w niektórych aptekach mozna go dostać taniej ...
a jesli nie potrząśnie tak mną jak inne wynalazki tego typu wtedy już warto ...przynajmniej dla mnie .

Peace:)

Re: NUTRAMIL posiłek dla chorych na CU i CD

: 06 mar 2014, 18:36
autor: PRINT
Droga Misiu:) ja zawsze uważnie czytam, nie wszystko każdemu odpowiada, chyba się zgodzisz?
Pisząc o czymkolwiek na tym forum wyrażam swoje zdanie oraz swój pogląd , oceniam to co mi pasuje a nie osobom chorym na jadłowstręt ...o tym traktuje chyba rownież to forum , poszukujemy odpowiednich rozwiązań dla nas , chorych na CU, CD .
Co również nie oznacza ze coś dobrego dla mnie już nie jest takie extra dla innej osoby .
Wszelkie moje wypowiedzi dotyczą mojego punktu widzenia i nie znajduję powodu aby od razu oponować :roll:
Osobiście cieszę się,że na rynku jest coraz większy wybór produktów i już dzisiaj mogę stwierdzić ,że to co Tobie odpowiada i tolerujesz dobrze za 16 pln na receptę osobiście odchorowuję kilka dni , odwrotnie zupełnie ... na plus nastawiony teraz jestem do produktu z tego tematu, póki co żadnych sensacji , wszystko w najlepszym porządku i co dla mnie ważne smaczne to jest
Tak więc z gustami nie dyskutując ...PEACE :razz:
A odnośnie cen, ładnie idą w dół :roll:
http://m.tanie-leczenie.pl/item/3137313432
Jesli jest to zabroniona reklama , proszę usunąć .