Strona 1 z 1

Mieszkanie w Łodzi

: 09 lip 2012, 20:06
autor: rybeńka
Kochani, mój syn Tomek dostał się na studia do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. W związku z tym poszukuję jakiejś kawalerki do wynajęcia, bądź pokoju ( może w jakimś domu), oczywiście, żeby jeszcze nie za drogo. Pomijam już fakt, że ze względu na chorobę najlepiej byłoby znaleźć coś jak najbliżej uczelni. Jestem szczęśliwa a jednocześnie wystraszona, jak Tomek sam da sobie radę z dala od domu i obiadków mamy:). Jeśli ktoś z Was ma jakieś sugestie, to będę ogromnie wdzięczna. My też szukamy, ale to okazało się nie takie proste. W najbliższym czasie wybieramy się do Łodzi na mały rekonesans.

Re: Mieszkanie w Łodzi

: 09 lip 2012, 21:37
autor: Cinimini
rybeńka, słyszeliśmy o Twoim synu od naszej Pani doktor ;). Wkrótce poznamy go osobiście, bo będziemy współpracować przy sesji foto. Odnośnie mieszkania popytam, jedno mogę zaproponować na pewno-ale raczej drogo, więc musiałby mieć kogoś do "pary". Podpytam i dam znać.
A o syna się nie martw będzie miał nas, "miejscowi" na pewno mu będą służyli radą i pomocą, a na domowy obiad już dziś ja zapraszam - dietetyczny z parowaru :D

Re: Mieszkanie w Łodzi

: 09 lip 2012, 21:50
autor: rybeńka
Ray, Cinimini - jak miło, że odpisujecie. Nie myślałam, że wieści tak szybko się rozchodzą. Cinimini, o jakiej sesji piszesz?

Re: Mieszkanie w Łodzi

: 09 lip 2012, 21:59
autor: Cinimini
Póki co na temat sesji ciiii...nie zapeszajmy - syn Ci powie ;)