seriale

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Walker
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie

Re: seriale

Post autor: Walker » 15 lis 2008, 19:35

Przede wszystkim 'Allo allo' oraz 'Friends' :) Z tego co obecnie jest w telewizji oglądam CSI Las Vegas - pozytywne zaskoczenie, jakoś zawsze sądziłem, że to nic ciekawego (za to nie zdołałem się wbić w CSI Miami).

gwiazdeczka
Debiutant ✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: gwiazdeczka » 16 lis 2008, 00:52

A ja oglądam: Doktor House, Dexter, Prison Break, Teraz albo nigdy, Czas honoru i czasami Nianie :roll: I nie mogę się doczekać drugiego sezonu 39 i pół :lol:

Awatar użytkownika
kasieek99
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: kasieek99 » 18 gru 2008, 14:32

chcialam wam polecic moj nowy nabytek serialowy Lost room. Jak zwykle zaczelam go ogladac niechetnie i za namowa chlopca, i co sie okazalo warty polecenia. ciekawa fabula, wciagajacy i zaledwie 3 odcinkowy (1,5 h odcinek) przez co nie zanudza i trzyma w napieciu.
http://www.filmweb.pl/f370554/Zagubiony ... ew.id=4453 tu link z filmweb dla zainteresowanych.
"Życie dając jednocześnie też odbiera każdemu..."

Awatar użytkownika
kasieek99
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kasieek99 » 08 sty 2009, 17:22

dzis chcialam wam polecic Sourvivors . wciagajacy, szybka akcja a fabula przypominala mi i'm legend tylko zombi nie biegaja :wink: .poki co 6 odcinkow, ale podobno 2 sezon w trakcie krecenia. opis z filmweb http://www.filmweb.pl/f486932/Survivors,2008

Produkcja ukazuje działania grupy ludzi, którzy przetrwali plagę śmiertelnej choroby. Ich rodziny, przyjaciele, znajomi i wszyscy, których kiedykolwiek poznali, zginęli. Kilku ocalałych musi stawić czoła nowej rzeczywistości, która wcześniej wydawała się przyjazna, a teraz jest obca i niebezpieczna. Nowy świat stwarza wiele możliwości na nowy początek, ale bez policji, bez prawa i porządku jest to niezwykle trudne. Bohaterowie będą zmuszeni walczyć nie tylko o jedzenie, czy picie, ale także muszą się bronić przed inni, którzy przetrwali.

Jak poradzilibyśmy sobie w świecie, w którym wszystkie wygody XXI wieku - internet, elektryczność itp. - przestały istnieć? Jak zachowywalibyśmy się wiedząc, że wszyscy, których znamy zostali usunięci z tego świata przez śmiercionośny wirus?

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Post autor: magda281 » 09 sty 2009, 11:55

Lubie serial Przyjaciele,stary ale fajny. Czasem zerkam na Brzydule
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

NicraM
Debiutant ✽
województwo: wielkopolskie

Post autor: NicraM » 09 sty 2009, 18:36

Aaaa ja to najbardziej lubie Skazanego na śmierć :D - wiem mało oryginalne ale ... wciąga xD

Awatar użytkownika
kasieek99
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kasieek99 » 09 sty 2009, 19:04

Zenobius pisze:czy remake? :-P
najpierw byla podobno ksiazka Terry'ego Nationa, ktory zreszta nakrecil serial w latach 70, no a teraz remake. coz jak widac wszystko juz nakrecono i pokazano ech

Awatar użytkownika
marshal
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: marshal » 10 sty 2009, 19:56

[offtopic]
Obrazek
[/offtopic]

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 12 sty 2009, 12:22

Z brytyjskich .... to 'Hotel Zacisze' - absurdalny humor :D
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 13 sty 2009, 10:48

CSI Las Vegas:) uwielbiam i muszę jakoś nadgonić to czego nie widziałam, te odcinki oczywiście
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
gryzonos
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: gryzonos » 30 sty 2009, 12:16

Ja polecam serial Band of Brothers - Kompania Braci. Jedyny serial który obejrzałem w całości.

Od chwili tej do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani KOMPANIA BRACI.
Jeżeli co drugi twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Michu

Awatar użytkownika
kasieek99
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kasieek99 » 30 sty 2009, 16:17

gryzonos pisze:Ja polecam serial Band of Brothers - Kompania Braci. Jedyny serial który obejrzałem w całości.
zgadzam sie swietny serial i ostatnio nawet sie zbieram zeby go odswierzyc.

a i zapomnialabym obejzalam ostatnio 2 sezon Gliny. goraco polecam, jak dla mnie najlepszy kryminalny polski serial. licze na 3 a jak bedzie zobaczymy.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 03 lut 2009, 12:37

shisho pisze:Lie to Me. Dr. Cal Lightman (świetna rola Tima Roth) jest specem od... hmm kłamstw? i ogólnie zachowania ludzi, psychologia i te sprawy- czyli jak rozpoznać, że ktoś akurat się stresuje, zmyśla, odczuwa jakieś emocje :P nawet nie bardzo wiem jak to opisać, do głowy nasuwa mi się podobieństwo z Housem, jednak sporo różni oba te seriale :)
ano... bardzo dobrze zapowiadający się serial.

koleś jest specjalistą w odczytywaniu emocji z mowy ciała, grymasów twarzy itp.

a podobieństwo z housem w pewnym stopniu jest.. i to sie zaliczna jako pozytyw. (w zasadzie House i Lie To Me to prezentuje stacja FOX wiec coś w tym jest ;-) )

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Miska Ryżu » 08 lut 2009, 21:16

Ostatnio jako serie, zostały mi polecone seriale: Różowe lata 70te, Przyjaciele i Gotowe na wszystko. Zrobiono to na tyle skutecznie, że chyba się skuszę :D Nie wiem tylko od którego serialu zacząć. Skłaniam się by rozpocząć od tego ostatniego, ale z kolei podobno najlepsze są Różowe lata. To będzie trudny wybór. Ma ktoś jakieś sugestie? :)

O Lie to me pozytywne opinie słyszę, dziś opowiadano mi o nim z pół h co najmniej i trzeba przyznać, że bardzo mnie zaciekawił :)
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 06:13 przez Miska Ryżu, łącznie zmieniany 1 raz.
Smutno Ci? A może budyń? :)

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 08 lut 2009, 22:38

Przyjaciele i Rózowe lata 70'te wymiatają i to konkretnie! :mrgreen: może zacznij od różowych... są o jakieś 2 sezony krótsze od Przyjaciół :P tak czy inaczej troche czasu CI zabiorą :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”