Wątek damsko-męski dla singli i nie tylko ;)

problemy, sukcesy, radość

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marekk
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Re: Wątek damsko-męski dla singli i nie tylko ;)

Post autor: Marekk » 09 cze 2010, 01:30

Tylko powiedzcie, czy nie czujecie się trochę ograniczeni przez chorobę?
W jakiś sposób, każdego z nas choroba ogranicza, to jest raczej normalne, ale czy czuje się ograniczony? Chyba nie, jasne czasami nie na wszystko mogę sobie pozwolić, jak mam gorszy dzień to nie mam na nic ochoty..ale z drugiej strony osoby 'zdrowe' też maja gorsze dni ;) Nie odczułem, żeby choroba powodowała, że czegoś nie mogę zrobić, generalnie wszystko na co mam ochotę to staram się zrealizować..hmm chociaż jak tak pomyślę to ok jest jedna rzecz, przed rozpoznaniem byłem na rejsie na morzu, umierałem przez chorobę morską ale chciałem kiedyś to powtórzyć teraz raczej na to się nie zdecyduję bo chyba nie odważę się na 5 dni na morzu ale zawsze zostają wyjazdy na mazury ;)
gabriella pisze:czy pojechać ze znajomymi na działkę na całą noc
Jeśli nie masz zaostrzenia ani nic takiego to jasne! Ja jak mam mieć jakis wyjazd to żeby nie było problemu w dzień wyjazdu dwa dni/dzień wcześniej staram się był łagodny dla moich jelit i zazwyczaj nie ma problemu. Ponadto zazwyczaj jak gdzieś jadę to wychodzi tak, że co najmniej jedna osoba dobrze wie co mi jest i wiem, że w momencie kryzysowym będę mógł całkowicie na tą osobę liczyć, sama taka świadomość starcza żeby się dobrze czuć i jeszcze lepiej bawić :)

Jak sama świetnie stwierdziłaś
gabriella pisze:trzeba po prostu wyjść do ludzi
a reszta przyjdzie sama :)

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 09 cze 2010, 08:31

z wiekiem napewno jestem surowsza w dobieraniu kandydatów :roll:
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: ewkunia » 09 cze 2010, 08:32

Są dwie strony medalu:) Ja od 4lat bawiłam się świetnie ze swoimi pasjami, znajomymi, których nadal mam dużo, a jednak czegoś mi zabrakło:) Oczywiście nie na siłę, bo nie wyobrażam sobie, żeby czuć się gorzej z kimś w 'związku' niż po singlowemu, ale z drugiej strony do odważnych świat należy i można trochę porandkować;p

I tak w pracy się nabijamy, że nasz pokój będzie pokojem starych panien;p: 3 laski z dość silnymi charakterami, ładne i oczytane;p Nie rokujemy:D ;)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Piciu
Znawca ❃❃
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 09 cze 2010, 09:10

ewkunia pisze:3 laski z dość silnymi charakterami, ładne i oczytane
-hmmm brzmi interesująco, (promujemy się :razz: ) aż z 3 można wybierać :roll: :wink:

exa
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 12 cze 2010, 13:23

elwirka jest twardzielem...brawo;-)
najważniejsze być w zgodzie z samym sobą:)

generalnie moi Kochani trzeba po prostu żyć a nie roztrząsać;-)
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Misia

Post autor: Misia » 12 cze 2010, 13:47

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

exa
Doświadczony ❃

Post autor: exa » 12 cze 2010, 14:03

do pewnego momentu....później trzeba tylko nauczyć się odcinać kupony:)
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Awatar użytkownika
deep navy
Aktywny ✽✽✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie

Post autor: deep navy » 12 cze 2010, 22:35

ewkunia pisze:I tak w pracy się nabijamy, że nasz pokój będzie pokojem starych panien;p: 3 laski z dość silnymi charakterami, ładne i oczytane;p Nie rokujemy
Zapewniam Koleżankę, że w bibliotece można również spotkać faceta.
"Wciąż wierzę w miłość, w pokój, w pozytywne myślenie" J.Lennon

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 13 cze 2010, 10:33

deep navy pisze:
ewkunia pisze:I tak w pracy się nabijamy, że nasz pokój będzie pokojem starych panien;p: 3 laski z dość silnymi charakterami, ładne i oczytane;p Nie rokujemy
Zapewniam Koleżankę, że w bibliotece można również spotkać faceta.
Szok;p Oj, mężczyźni nie obrażajcie się. Wiem, że niektórych z Was interesuje coś innego niż plastikowe laski i samochody ;p
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 15 cze 2010, 19:24

lubie jak facet ma jakies hobby ostatnio pisze z facetem mocno usportowionym i nawet to fajne :roll:
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

exa
Doświadczony ❃

Post autor: exa » 15 cze 2010, 22:22

no i przylutuje w końcu.....;-)

exa
Doświadczony ❃

Post autor: exa » 15 cze 2010, 23:46

dwa razy.....bana pliz:-)

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 16 cze 2010, 19:15

pawelhks pisze:
ewkunia pisze:Szok;p Oj, mężczyźni nie obrażajcie się. Wiem, że niektórych z Was interesuje coś innego niż plastikowe laski i samochody ;p
no, jeszcze piłka nożna :wink:
piłka nożna ok. sama lubię:)

[ Dodano: 08-10-2010 ]
Dawno nikt nic nie pisał w tym wątku:) Podzielę się więc moim kolejnym 'wspaniałym'spotkaniem :D

Umówiłam się z Panem z sympatii. Rozmowa ok, nie zdradzał objawów szaleństwa, normalny, pozytywny człek. Z dobrym gustem muzycznym.

Na spotkanie przyszedł już po 2 piwach, przy mnie wypił kolejne 4, trzymał się nawet na nogach,ale... nie pożegnał się nawet,gdy wychodziłam zniesmaczona, bo poderwał barmankę ;p Myślałam,że padnę :D

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 08 gru 2010, 08:39

Hehehehe:> Trochę strategii. Skoro obawiasz się aktualnie rewolucji w trakcie spotkania, wybieraj miejsca bezpieczne. Przykładowo - kawiarnia, restauracja, miejsce dość blisko toalety, którą uprzednio zlokalizujesz. Kino też w porządku,ale miejsce rezerwuj przy przejściu. Dużo osób wychodzi w trakcie seansu,zawsze możesz udawać,że pilny telefon Cię wezwał :D

Później, jak stopniowo oswoisz się z potencjalnym partnerem, będzie łatwiej. A jak nie zrozumie problemu,to 'bardzo dziękuję za uznanie' jak mówi wróż Maciej z Cosmica tv D: i żegnamy ozięble. Ponadto, wydaje mi się, że faceci nie przejmują się tak sprawami kiblowymi jak kobiety. :)

Piciu
Znawca ❃❃
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 08 gru 2010, 12:41

_Ray_ pisze:Szczerze-nie wyobrażam sbie pójścia z kimś na randke czy cokolwiek przy takich jelitowych ekscesach i przy takich problemach w otwarciu się na ludzi( co pojawiło mi się po nawrocie choroby)
- czas powoli zaleczy ci rany sercowe ,zapewne nie będzie łatwo...... , natomiast z biegiem czasu ,może nastąpi remisja ,lub przynajmniej brzucho trochę się uspokoi i znajdzie się ktoś WARTY uwagi z kim będzie można miło spędzić czas, czego z całego serca tobie życzę :smile:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Związki”