glupie pytanie :)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
a607437
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --

glupie pytanie :)

Post autor: a607437 » 16 cze 2010, 22:43

czesc, mam takie debilne pytanie, ale czy dalej sadzicie ze crohna i innych podobnych chorob nie da sie wyleczyc?

takie choroby to sklonnosci, dzialanie jest proste, wyciac najbardziej zajety chorobowo odcinek, a potem trzymac diete, gluten i mleko powoduje nawrot

7 lat temu sie tu zarejestrowalem, potem bylo coraz gorzej, lekarz stwierdzil ze wystarczy wyciac i stosowac diete, no i coz juz prawie 4 lata po, potem u lekarza z pracy to samo uslyszalem, czemu mi nie wycieli tego na samym poczatku

no nic rzycze wam powodzenia, szczegolnie przy sluchaniu :cenzura: ktorzy twierdza ze sporadyczne zlamanie diety nie przynosi zadnych efektow, oraz ze jesli np po zupkach z paczki ktos sie dobrze czuje to mozna czasem jesc, hehe, nie moge, sorry ale trzeba byc :cenzura: zeby nie rozumiec tak elementarnych rzeczy

w teorii mialem crohna przez pare lat, prawie umarlem przez to ze mi nie wycieli tego najbadziej zajetego chorobowo odcinka, a dzis mam kondycje, budowe ciala lepsza od wiekszosci przecietnych osob hehe, a tylko dlatego ze trzymam diete, a przecietni ludzie wpierdalaja takie same gowno jak Wy, bo jedzeniem tego nazwac nie mozna tj pieczywo i mleko, konserwanty - przedewszystkim wszystkie te gowna z tytki

no co, powodzenia :mrgreen:, prosilbym zeby nikt tego nie usuwal, moze ktos ma glowe i zrozumie, ze wszystkie te leki typu enkorton (czy jak sie to tam pisze) to sa dla cpunow dobre :)

zasada jest prosta, wyciecie tego najbardziej zmienionego zapalnie odcinka, oraz najwazniejsze to dieta, bo bez niej to tylko nawroty moga byc, trzymam diete i od wyciecia nigdy zle sie nie czulem, a mialem bardzo ciezkiego crohna, czesto lekarze twierdzili ze jeszcze gorszego przypadku nie widzieli, przez to zreszta prawie umarlem jak juz pisalem, mialem takie anomalia wtedy w organizmie ze najwieksi profesorowie nie widzieli takich przypadkow jeszcze, bialko to mi sie nawet z wklocia centralnego nie wchlanialo, a po operacji i z trzymaniem diety doslownie wszystko wrocilo do normy, nie mowiac nawet ze potem testosteron mialem nawet pod gorna granice normy, wygladam jakbym sie koksowal ciagle, a caly czas wczesniej bylem takiej ciotowatej budowy, mam nadzieje ze to wystarczajaco daje do myslenia, ale ze wzgledu, ze wiem jak sie czulem, to zalezy mi zeby inni tez sie dobrze czuli i zmienili swoje zycie, z tego powodu kolejna proba przeniesienia informacji do Was

ps: pare lat temu tutaj dostalem bana wlasnie za to ze pisalem prawde, przypuszczam ze te forum jest sponsorowane przez koncerny farmaceutyczne, tak samo jak te smieszne stowarzyszenie, nie sa to bajki wyssane z palca, bo ludzie ktorych mi polecilo to stowarzyszenie oraz administracja tego forum chcieli na mnie leki testowac, biologiczne, zalatwilem tam wjazd prawnikow i lekarze nawet nie potrafili juz powiedziec nic w tym temacie, doslownie zero, w ogole zmienili podejscie do leczenia, to tak ku przestrodze, bo te :cenzura: szukaja frajerow zeby leki testowac, bo maja z tego ogromne pieniedze, sam temu forum/stowarzyszeniu kiedys ulegalem i prawie mnie to do smierci doprowadzilo, a lekarze poleceni chcieli jeszcze na mnie leki testowac... pewnie ktos usunie ten post, albo beda mnie wysmiewac znowu, no ale kazdy ma swoj mozg, mam nadzieje :)

jak bedziecie wierzyc w jakies brednie to dalej bedziecie cierpiec, napelniac portfele ludzi ktorzy maja was za frajerow... poza tym w niektorych krajach to rutynowe leczenie, tylko nie w tych gdize mozna kase robic... jak ktos nie wierzy to radze sie zainteresowac dla wlasnego lepszego samopoczucia, bo ja raczej nic na tym nie zyskam, a Wy mozecie wszystko wlasciwie, tyle z mojej strony
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 22:55 przez a607437, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
deep navy
Aktywny ✽✽✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie

Re: glupie pytanie :)

Post autor: deep navy » 16 cze 2010, 22:55

a607437 pisze:czesc, mam takie debilne pytanie
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
a607437 pisze:a dzis mam kondycje, budowe ciala lepsza od wiekszosci przecietnych osob hehe, a tylko dlatego ze trzymam diete
Może Kolega powie co w jego rozumowaniu oznacza słowo dieta.
a607437 pisze:przypuszczam ze te forum jest sponsorowane przez koncerny farmaceutyczne
Oraz przez koncern BP.
"Wciąż wierzę w miłość, w pokój, w pozytywne myślenie" J.Lennon

Misia

Post autor: Misia » 16 cze 2010, 22:56

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
deep navy
Aktywny ✽✽✽

Post autor: deep navy » 16 cze 2010, 22:57

a607437 pisze:czy dalej sadzicie ze crohna i innych podobnych chorob nie da sie wyleczyc?

takie choroby to sklonnosci, dzialanie jest proste, wyciac najbardziej zajety chorobowo odcinek, a potem trzymac diete
Kolega też nie wie jak to wyleczyć.

a607437
Debiutant ✽

Post autor: a607437 » 16 cze 2010, 22:57

no i wlasnie zaczyna sie o tym o czym pisalem, wiec kto ma mozg ten ma, powodzenia, nic tu po mnie :)

Awatar użytkownika
deep navy
Aktywny ✽✽✽

Post autor: deep navy » 16 cze 2010, 22:59

a607437 pisze:nic tu po mnie
:papa:

a607437
Debiutant ✽

Post autor: a607437 » 16 cze 2010, 23:06

aha, Misiu, tak na sam koniec, lekarze poleceni przez ludzi ze stowarzyszenia/administracje forum tez mi "oferowali" zywienie pozajelitowe w domu, pewnie bym tak samo skonczyl i napedzal ich firme

zreszta widze ze tutaj wiecej osob przesiaknela glupota, pewnie wszyscy glosuja na kaczynskiego/komorowskiego/napieralskiego, no to by wiele tlumaczylo, niestety wiekszosc spoleczenstwa to :cenzura:, wiec szkoda czasu na dyskusje, z ignorantami, ktorzy nie posiadaja elementarnej wiedzy

poza tym bylem 1 z pierwszych userow tego forum, wiec znam sytuacje doglebnie, mowie o jakos roku 2003

bawcie sie dobrze, mam nadzieje ze chodz jedna osoba przejrzy, to juz sukces

poza tym dieta nie jest moim wymyslem, a jednego z najwybitniejszych polskich profesorow, to tak na marginesie

nie podaje kto, bo koncerny takich ludzi niszcza, jednego juz zniszczyli, zreszta tutaj widac jak glupota wyplywa, na tym forum, ze az smutno,

PS: mam crohna i crp 1-2, od paru lat :cry: , a jak tam u was? trzeba byc :cenzura: zeby dawac sie ciagle rolowac, tym bardziej na zdrowiu

pa, biegajcie sobie do WC, ja wole po gorach o/

Misia

Post autor: Misia » 16 cze 2010, 23:10

Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 23:12 przez Misia, łącznie zmieniany 1 raz.

a607437
Debiutant ✽

Post autor: a607437 » 16 cze 2010, 23:16

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

nie? a myslisz ze ktos to za darmo produkuje :D?
ogarnij sie :), o tym wlasnie mowie, o ignorancji

ja mam remisje 4lata, apropo poprzednika, wiesz kiedy konczy sie remisja? wtedy kiedy jest zaostrzenie od nie trzymania diety, sluchaj :cenzura:, ktorzy ci mowia ze nie trzeba trzymac diety, dzieki temu ciagle masz zaostrzenia, jak mozna byc takim :cenzura: zeby w takie rzeczy slepo wierzyc, to az przykro mi sie robi...

no ale coz, swiata nie naprawie, tak na prawde mam go gleboko w d...
skoro nie rozumiecie elementarnych zasad, ze kasa jest z tego ze wydajecie ja na leki, ktore nie sa wam potrzebne, ale skoro sami doprowadzacie do zaostrzenia, no co coz, myslicie ze czemu wczesniej nie istnialy taki choroby? no mozecie sobie sami odpowiedziec na te pytanie

przeciez to dokladnie dziala tak jak antywirusy na komputer, wiecie kto pisze wirusy? firmy ktore sprzedaja antywirusy... identyczna analogia jest w medycynie

tak na koniec sam juz doslownie, jesli wam to jeszcze nie dalo do myslenia..
wiecie czemu dopiero Antoni Leśniowski "odkryl" zapalenie jelit? a wiecie od kiedy w zywnosci sa konserwanty? no to polaczcie fakty i powodzenia, oczywiscie jak macie remisje wpierdalajcie dalej te smieci, bo w koncu zaostrzenie nie ma nic wspolnego z dieta

nie moge jak mozna byc takim plytkim i nie rozumiec takich zasad... :)

to by bylo na tyle, z mojej obecnosci tutaj, cu
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 23:19 przez a607437, łącznie zmieniany 1 raz.

Misia

Post autor: Misia » 16 cze 2010, 23:18

Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 23:23 przez Misia, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
deep navy
Aktywny ✽✽✽

Post autor: deep navy » 16 cze 2010, 23:19

zreszta widze ze tutaj wiecej osob przesiaknela glupota, pewnie wszyscy glosuja na kaczynskiego/komorowskiego/napieralskiego
Janusz Korwin-Mikke, to max Twoich możliwości.
a607437 pisze: bawcie sie dobrze, mam nadzieje ze chodz jedna osoba przejrzy, to juz sukces
Mam takie wrażenie, że Kolega o czymś wie... jakaś tajemnica.. typu Kod da Vinci

[ Dodano: 16-06-2010 ]
a607437 pisze:przeciez to dokladnie dziala tak jak antywirusy na komputer, wiecie kto pisze wirusy? firmy ktore sprzedaja antywirusy... identyczna analogia jest w medycynie
Hmm... z tego co się orientuję to... CU odkryto chyba w połowie lat 40-stych XX w.
Czyli już wtedy istnieli hakerzy....

a607437
Debiutant ✽

Post autor: a607437 » 16 cze 2010, 23:25

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

poczytaj sobie o mnie w internecie co robie, mam bardzo strsujaca prace, z ktorej mam wiele przyjemnosci, nie ma w niej miejsca na jakies smieszne choroby, ktore biora sie z glupoty, nie trzymania diety i sluchania :cenzura: ktorzy napedzaja ludzi, tak samo jak z polityka :)

wiesz tak szczerze, po co przyszedlem? bo pamietam czasy jak sam was sluchalem i przez to prawie umarlem i prawie skonczylem z zywieniem pozajelitowym tak jak Ty

kazdy ma mozg, postapi jak uwaza za stosowne, remisja to tylko chwila kiedy organizm wygrywa z tym gownem ktore mu dostarczacie, trzymanie diety sila rzeczy nie pozwala na powrot zaostrzenia, bo zapelenia jelit to reakcja alergiczna na cale to gowno syntetyczne, konserwanty, dlatego zapalenia jelit sa od kiedy to jest w zywnosci i tyle, jeden interes napedza kolejny, jak juz pisalem, tak samo jak z polityka, dostajecie papke zeby pracowac bez rzucania sie, dla ludzi ktorzy sa inteligentni i wykorzystuja proletariat, z tego powodu m.in. JFK zginal, bo nie chcial wojen, a przemysl militarny by upadl, tak samo jest z przemyslem farmaceutycznym, jedna z najwiekszych poteg, jak juz wspomnialem taka sama analogia jest z antywirusami komputerowymi,

no ale jak ktos jest tepy to nie zrozumie, jesli chodz jedna osoba przejrzy na oczy i naprawi swoje zycie, to warto bylo wbijac tutaj na forum i klikac, bo wszyscy czytaja wasza papke, pewnie w wiekszosci bierze sie ona z reakcji lancuchowej, ktora jest podatnoscia na papki innych, no ale, inteligetna osoba wychwyci :)

no i dochodzimy do momentu o ktorym mowilem, ze plebs zaczyna sie nasmiewac, dzieki temu inni sie wybijaja, znowu analogia do polityki, coz, pewnie dzieki takim ludziom odnosze dzisiaj sukcesy, jak ktos mnie znal to pewnie wie czym sie teraz zajmuje bo troche o tym slychac ostatnio, no i raczej trudno byloby realizowac pasje bedac :cenzura: i ulegajac bajka innych, z choroba na wlasna prosbe, najgorsze jest to ze w sumie od zawsze mi to matka powtarzala, a ja czytalem na forum i znowu swoje robilem, oh... coz, moral z tego taki ze nigdy nie jest za pozno, no chyba ze sie kipnie juz :)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 23:29 przez a607437, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie

Post autor: ita71 » 16 cze 2010, 23:29

a607437 pisze:to by bylo na tyle, z mojej obecnosci tutaj,
A szkoda...było tak hm...pouczająco? :szok:
Nigdy nie mów nigdy...

Awatar użytkownika
deep navy
Aktywny ✽✽✽

Post autor: deep navy » 16 cze 2010, 23:32

a607437 pisze:bo pamietam czasy jak sam was sluchalem i przez to prawie umarlem i prawie skonczylem z zywieniem pozajelitowym tak jak Ty
Starzy forumowicze !?!... jak mogliście się tak znęcać na chłopakiem? no jak?

kasinp
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: kasinp » 16 cze 2010, 23:33

Jejku a nie bylo mnie raptem jakieś poltorej godziny , a tu jakies nowości , hurra będę zdrowa!! Człowieku u którego psychiatry sie leczysz ?? daj namiary! :lol: długo sie tak nie uśmiałam ... jaki fajny koniec dnia , chyba zasnę bez uspokajaczy .. :lol:

Zablokowany

Wróć do „Inne”