Strona 1 z 1

J-elita dla Szpitali - konkurs Fundacji Dbam o Zdrowie

: 10 gru 2013, 21:26
autor: mgiełkaa
W dniu 3.12.2013 podczas IV Kolacji Charytatywnej w Łodzi Fundacja Dbam o Zdrowie oraz firma Pelion S.A. zebrała dla na kwotę 35.300 zł, która trafi do Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelit "J-elita".
Zebrany dochód wesprze w całości nasza akcję pt. "Uwolnij Cudaka", w ramach której zbieramy środki na zakup stojaków na kółkach na kroplówki oraz parawanów.
Jest to kolejny sukces J-elity. Należą się ogromne podziękowania dla naszego Zarządu oraz dla wszystkich osób, które przyczyniły się do tego.

Poprawiłem nazwę firmy.

Re: J-elita dla Szpitali - konkurs Fundacji Dbam o Zdrowie

: 10 gru 2013, 23:35
autor: mgiełkaa
oj tam, oj tam ... J-elita jednością :smile: Szczególne podziękowania dla Oddziału Łódzkiego należą się :smile: Zarząd chyba nie obrazi się na mnie :wink:
A ja dziękuję jako pacjent, nie będę musiała już pilnować stojaka na kroplówkę w obawie, że trafi mi się z połamanymi kółkami jak ostatnio (bez naklejki J-elita)

Re: J-elita dla Szpitali - konkurs Fundacji Dbam o Zdrowie

: 11 gru 2013, 01:01
autor: Baby
Cieszę się, że dzięki zaangażowaniu tylu osób udaje się tyle osiągnąć. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych. mgiełkaa miło :* Zenobius, zarzuć jakąś fotkę i pochwal się nasz rodzynku.

P.S. W garniaku wyglądasz super :)

Re: J-elita dla Szpitali - konkurs Fundacji Dbam o Zdrowie

: 11 gru 2013, 09:30
autor: grześ1986
Jak dobrze że nie jesteśmy sami,ogromne dzięki dla Was :)