Webinar'y naZywieniu.pl

Powiadomienia i informacje o takich wydarzeniach jak:
Dni Edukacji NZJ i Światowe Dni NZJ oraz inne akcje i spotkania.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Webinar'y naZywieniu.pl

Post autor: Marky » 29 paź 2013, 15:07

Drogie CuDaki :wink:

W związku z tym, że na początku listopada uruchamiamy portal naZywieniu.pl, chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w realizowanych równocześnie wykładach internetowych.

Na temat portalu napiszę więcej w najbliższym czasie, a teraz przedstawię zarys działania seminariów internetowych. Tematyka webinar'ów będzie bezpośrednio lub pośrednio dotyczyła leczenia żywieniowego.
Mamy jednak nadzieję, że ze względu na uniwersalny charakter niektórych zagadnień, może być interesująca również dla szerszej grupy osób.
Każdy z Was może wziąć udział w webinariach bez wychodzenia z domu :!: Wystarczy zglosić nam swoje zainteresowanie drogą mail'ową na adres: kontakt@nazywieniu.pl

Na ok. 3 dni przed kazdym webinarem, wyślemy na przesłane adresy zaproszenie z linkiem, który w terminie wykładu przekieruje Was do wirtualnego pokoju konferencyjnego.
Poniżej szczegółowy harmonogram wirtualnych spotkań:

03.11.13 - Badania analityczne - Maria Maria Kołton-Wróż - Diagnosta laboratoryjny DIAGNOSTYKA Sp. z o.o.
10.11.13 - Podróżowanie z żywieniem - Marek Lichota - Stowarzyszenie "Apetyt na Życie"
14.11.13 - Ulgi dla niepełnosprawnych - Wojciech Piętka - Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
17.11.13 - Pozytywna psychologia porażki - jak zaakceptować traumę i nadal cieszyć się życiem - Paweł Fortuna - Psycholog społeczny
24.11.13 - Doświadczenia brytyjskie - Carolyn Wheatley - PINNT (Patients On Intravenous & Nasogastric Nutrition Therapy)
28.11.13 - Układ pokarmowy bez tajemnic - Fizhologia Żywienia Człowieka :oops:

Jednocześnie chciałbym zaprosić wszystkich do udziału w pierwszym wykładzie, który odbędzie się już w najbliższy czwartek - 31.10. o g.19.00. :!:
Wykład ten będzie poświęcony omówieniu i interpretacji wyników badań laboratoryjnych (analitycznych). W związku z tym, że takie badania są stosunkowo często wykonywane, również przez osoby z Nieswoistymi Zapaleniami Jelit, myślę że warto o tym wspomnieć na naszym forum. :roll:

Przewidujemy, że wykład potrwa około 30 min. Będzie również czas na zadanie pytań.

Resumując w imieniu zespołu naZywieniu.pl zapraszam serdecznie do skorzystania tej nowej drogi dostępu do wiedzy. Mamy nadzieję pozwoli to nam bliżej poznać i zrozumieć szereg aspektów związanych z tym sposobem leczenia co może podnieść jakość naszego życia.

Czekamy na adresy mail'owe zainteresowanych na kontakt@nazywieniu.pl :wink:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Zablokowany

Wróć do „Inne Wydarzenia”