Strona 1 z 7

CuDowne lato w Bieszczadach!

: 11 mar 2014, 13:25
autor: Baby
Serdecznie zapraszamy Państwa na turnus w Bieszczady do Kompleksu Rekreacyjno –Wypoczynkowego "Natura Park". To malownicze kilkuset hektarowe gospodarstwo rolne położone jest pomiędzy małą i dużą pętlą bieszczadzką. Gospodarstwo obejmuje swoim obszarem teren dwóch nieistniejących dawnych wsi Tyskowa i Radziejowa.

Wioska leży na granicy obszaru Natura 2000, na terenie Wschodnio-Beskidzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. W odległości kilku kilometrów znajduje się 5 rezerwatów przyrody, w tym najpiękniejszy rezerwat w Bieszczadach – „Sine Wiry”. Wokół wioski rozciągają się wspaniałe, bieszczadzkie lasy Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. W gospodarstwie znajduje się hodowla owiec, kilkanaście koni huculskich oraz od niedawna również małe stado jeleni.

Przed pensjonatem, znajdują się tzw. "grzybki" z drewnianymi ławeczkami- tj. miejscem do odpoczynku w cieniu i na świeżym powietrzu oraz plac zabaw dla dzieci.

Dla osób szukających wrażeń ośrodek przygotował wiele dodatkowych atrakcji oraz rabaty: m.in. jazda quadami, paintball, jazda konna, zajęcia linowe (zjazd tyrolski, most linowy, pajęczyna, wieża ze skrzynek czy wspinaczka po ściance lub bungee), run, zorbing, rajd samochodami terenowymi, poweriser czyli „skaczące szczudła”, dmuchana tarcza celnościowa, warsztaty garncarskie i bibułkarskie. Uczestnicy turnusu będą mogli także odbyć rejs po Jeziorze Solińskim super szybkim RIB-em.

Do dyspozycji gości jest także kawiarnia z kręgielnią oraz sala gier, Park Zwierząt i wiele innych.

Wieczorne spotkania w bacówce, ogniska oraz biesiada dostarczą niezapomnianych wrażeń. W ośrodku mile widziane są zwierzęta, tak więc można zabrać ze sobą pupila. W ośrodku istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu.

Zapraszamy całe rodziny, młodzież oraz osoby wszystkie osoby ceniące sobie ciszę i spokój oraz te lubiące aktywnie spędzać czas.

Termin turnusu: 24 – 31 sierpnia 2014 r.

Cena turnusu:
- dzieci do lat 3 gratis, wspólny nocleg, bez wyżywienia,
- dzieci 4-5 lat 180 zł, nocleg i ½ wyżywienia,
- dzieci i młodzież w wieku 6-13 lat - 434 zł, nocleg i wyżywienie,
- pozostali 588 zł, nocleg i wyżywienie.

W cenie:
1) noclegi w pokojach 2, 3 – osobowych, pokojach typu studio 2+2 oraz dwóch domkach z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT,
2) wyżywienie: 2 posiłki dziennie: śniadanie, obiadokolacja,
3) opieka lekarza gastroenterologa oraz psychologa,
4) wykład gastroenterologa,
5) warsztaty z psychologiem,
6) zajęcia z psychologiem dla najmłodszych.

Dojazd we własnym zakresie.

Przewidujemy wiele atrakcji min. zajęcia i zabawy zorganizowane dla dzieci, indywidualne konsultacje z lekarzem i psychologiem, biesiadę, zajęcia sportowe, wycieczki.

Plan proponowanych wycieczek będzie ustalany wspólnie podczas turnusu. Zapisy będą odbywały się na bieżąco podczas pobytu w zależności od pogody.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: biuro@j-elita.org.pl , podając w treści maila dane i liczbę uczestników oraz wiek dzieci.

Zaliczkę w wysokości 200 zł/os., należy wpłacić do dnia 20.05.2014 roku na konto ośrodka. W przypadku rezygnacji z turnusu po 20.05.2014 r. zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę każdy z uczestników uiści w dniu przyjazdu do ośrodka.

Dane do przelewu:
„GRABOWSKI”
Piotr Grabowski
ul. Sanicka 142
97-500 Radomsko

PBS Podkarpacki Bank Spółdzielczy

Nr konta: 80 8642 1012 2003 1209 7924 0001

W tytule przelewu prosimy wpisać następujące dane: Zaliczka na turnus organizowany przez Towarzystwo J-elita oraz imię i nazwisko uczestnika a także adres.

Więcej zdjęć oraz aktualne informacje znajdziecie Państwo na stronie Towarzystwa "J-elita"

[center]Obrazek [/center]
[center]Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy niezapomniane przeżycia![/center]

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 11 mar 2014, 18:54
autor: Bikerek
TURNUS W Bieszczadach! Rewelacja!!!

Wybieram się, bo warto :) te turnusy zawsze dostarczają wiele miłych chwil, można się na nich zrelaksować w ciszy i spokoju, a w połączeniu z różnymi zabawami i atrakcjami tworzą niezapomnianą, super przygodę!

Wiem, że warto jechać, bo byłam w zeszłym roku na turnusie w Kluszkowcach! I było rewelacyjnie! Wierzę, że i tym razem będzie podobnie, jak nie lepiej! :)

Super sprawa!

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 12 mar 2014, 20:40
autor: mgiełkaa
W Kluszkowcach byłam w 2011 i 2013 roku. Było super :smile: W Bieszczadach jeszcze nigdy nie byłam więc już wysyłam zgłoszenie :smile:

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 12 mar 2014, 22:01
autor: Szaraja
Ośrodek ma swoją atmosferę, jest pięknie położony. Wrażenie robi sauna "w beczkach" i zewnętrzne jaquzi. Oprócz tego bacówka na imprezy, masa ustronnych ławeczek, wokół zwierzęta. Do Wetliny jest dokładnie 40 km, czyli wyjścia na połoniny w zasięgu "ręki". Niecałe 10 km jest do Wołkowyi i małej pętli. Kilkaset metrów od ośrodka płynie urokliwy potoczek, wzdłuż którego biegnie droga . Piękne trasy rowerowe. Mam nadzieję, że się wszystkim spodoba.

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 12 mar 2014, 22:09
autor: Baby
Szaraja, widziałaś na żywo więc skoro tak mówisz na pewno tak jest? A Ty się wybierasz?

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 12 mar 2014, 22:12
autor: Szaraja
Jak zwykle jedziemy.

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 13 mar 2014, 06:04
autor: Artur rodzic
Chciałbym wstąpić choćby na kilka dni, ale w tej chwili jeszcze nie mogę się zadeklarować na 100%.

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 13 mar 2014, 17:53
autor: magda281
Zgłoszona :)

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 13 mar 2014, 18:11
autor: Baby
Jestem pod wrażeniem jaka frekwencja jest duża. Ogłoszenie wisi od 2 dni a już tyle zapisów tak że radzę się śpieszyć bo miejsc jest 50 max. 60.

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 13 mar 2014, 18:34
autor: mgiełkaa
magda281, super :smile:

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 15 mar 2014, 20:08
autor: Szaraja
Ciekawe ile osób się już zgłosiło, a może przy okazji zaprosić na spotkanie osoby z Podkarpacia na wykłady np w piątek ( turnus jest od niedzieli do niedzieli).

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 15 mar 2014, 23:42
autor: cordo
Może i mi się uda przyjechać, choć nie wiem jak będzie z pracą :wink: Pamiętam dawne tygodniowe turnusy w Zawoi które bardzo miło wspominam, ale były bardzo dawno temu kiedy jeszcze byłem młodszy. Wieczorne ogniska były najlepsze :)

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 15 mar 2014, 23:58
autor: Baby
cordo, koniecznie musisz nas odwiedzić :)

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 19 mar 2014, 21:57
autor: Szaraja
Ja proponuję przenieść temat turnusu do ogłoszeń , tak jak informacja o turnusie nad morzem, będzie bardziej widoczny, teraz ciężko znaleźć. To prośba do Admina
A jak tam zapisy? Są chętni?

Re: CuDowne lato w Bieszczadach!

: 20 mar 2014, 08:47
autor: kalatos
Przeniesione ;)