Strona 1 z 1

Biuletyn J-elity

: 30 cze 2016, 16:12
autor: patkaas
W czerwcu 2016 roku wystartował pierwszy Biuletyn J-elity. Zachęcamy do zapisywania się, a także pisania tu swoich uwag i komentarzy. Newsletter w formie maila będzie rozsyłany raz na dwa miesiące. Zawiera najważniejsze informacje na temat tego, co aktualnie słychać w stowarzyszeniu, medycynie, a także różne ciekawe artykuły. Podzielony jest na sekcje tematyczne, jak: wydarzenia, działania J-elity, leczenie, aktywność CuD-aków, nasze prawa, polecamy. Biuletyn jest finansowany ze środków PFRON-u.

Jak zapisać się do Newslettera? Wystarczy wejść na stronę Towarzystwa www.j-elita.org.pl i po lewej stronie nad menu tematycznym wpisać swój e-mail w rubryce Newslettera. Następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i kliknąć "Zapisz". Poniżej na obrazku wskazane jest miejsce tej rubryki. Zapis możliwy jest również poprzez zgłoszenie chęci otrzymywania Newslettera na biuro@j-elita.org.pl.

[center]Obrazek [/center]

Miłego czytania! :)

Re: Biuletyn J-elity

: 30 cze 2016, 19:19
autor: Mamcia
Dobrze, że się pojawiła, ale miejsce jest złe bo całkowicie niewidoczne. Widziałabym to na górze strony - można przesunąć meny??? Rozumiem, że 3 filmiki są ważniejsze.

Re: Biuletyn J-elity

: 07 lip 2016, 00:46
autor: Baby
patkaas, dziękuje za informacje. Zgodnie z sugestiami możliwość zapisu się na "Newsletter" zmieniła swoje miejsce i teraz znajduje się tuż pod banerem nad bocznym menu :)

[center]Obrazek [/center]

Re: Biuletyn J-elity

: 07 lip 2016, 12:14
autor: obyty.z.cu
a nie można by wygenerować linku do niego ?
znaczy samego " Newsletter J-elity",
łatwie byłoby wklejać.Nie wszyscy chcą wchodzić w całą strone by odszukac go.

Re: Biuletyn J-elity

: 07 lip 2016, 20:53
autor: Mamcia
chcemy aby był też widoczny na forum z możliwością zapisania się. Dopracujemy to powolutku.

Re: Biuletyn J-elity

: 08 lip 2016, 11:22
autor: Baby
obyty.z.cu, linku do modułu Newsletter nie ma, gdyż jest on "kawałkiem kodu" zamieszczonym na stronie. W Aktualnościach dodamy natomiast podstronę Newsletter, gdzie zamieścimy moduł oraz będziemy zamieszczać pdf'y zawierające kolejne numery Newslettera.

Re: Biuletyn J-elity

: 31 lip 2016, 12:59
autor: -Ania-
Zachęcam Wszystkich do zapoznania się z Newsletterem J-elity na lipiec 2016. Jest tu wiele różnych artykułów i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, coś ciekawego: http://j-elita.org.pl/?wysija-page=1&co ... user_id=27

Re: Biuletyn J-elity

: 12 gru 2016, 00:09
autor: Baby
Zachęcam wszystkich którzy nie otrzymują Newslettera/Biuletynu elektronicznie do pozostawienia swojego adresu mailowego i zapisania się na Newsletter http://j-elita.org.pl/. Ci którzy nie chcą otrzymywać informacji na bieżąco mogą zapoznać się z archiwalnymi numerami Newslettera na stronie http://j-elita.org.pl/newsletter/

Re: Biuletyn J-elity

: 12 gru 2016, 00:20
autor: Baby

Re: Biuletyn J-elity

: 14 gru 2016, 18:35
autor: chrzanovy
Biuletyn jest super, daje 5 na 5 gwiazdek