Nie wiem co to może być ale boję się

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
przerażony234
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Re: Nie wiem co to może być ale boję się

Post autor: przerażony234 » 20 paź 2020, 22:34

A rodzinka ciagle swoje poczekaj ba diagnozę uspokój się nic ci nie jest krew możesz mieć od podrażnionej śluzówki albo jakiś innych przyczyn ponadto może masz ibs.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 21 paź 2020, 08:26

Dzisiaj towarzyszy mi też takie uczucie niepełnego wypróżnienia stolec jak zwykle taki postrzępiony bardziej wskazuje na zaparcie.jasny ale krwi nie widziałem w muszli. Ból jak zawsze o poranku z tym że w nocy miałem bóle stawów dokładnie rąk nie wiem czy to może być od roweru czy to już jeden z tych objawów wzjg. Ponadto kiedy to się zaczęło miałem nieco przekrwione oczy ( choć to też mogło być spowodowane niewyspaniem i ciągłym gapieniem się w telefon i sprawdzaniem swoich objawów) w nocy mało spałem bo musiałem wypuścić kota , uczucie dyskomfortu w nadbrzuszu w okolicy lewych żeber jak zawsze się pojawiło. Nerwowo jestem już wykończony ale jak widać sam już się zdiagnozowałem. Aczkolwiek czekam na kalprotektyne :/ .

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 21 paź 2020, 08:31

W dodatku od kilku nocy łapią mnie chwilowe dreszcze :/

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 21 paź 2020, 10:15

Dobra odebrałem kalprotektyne
Wynik 13.20 ... co mam o tym sadzić ?

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 21 paź 2020, 10:20

To wynik
Załączniki
3D7E9214-A956-4CE8-A1F3-4CC81A31A060.jpeg

romek
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Post autor: romek » 21 paź 2020, 11:45

To znaczy, że nie ma stanu zapalnego w jelicie :roll:
Masz się przede wszystkim uspokoić i iść do lekarza z wynikiem

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 21 paź 2020, 11:52

Ufff powiem szczerze byłem już mega przerażony jak zobaczyłem że jest wynik już mówie sobie wzjg albo crohn ... i przyznaje wynik mnie zaskoczył :O

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 21 paź 2020, 12:20

Rodzinka już pyta co zaraz będę u siebie diagnozował.
Czyli w takim razie krew w stolcu ten raz i uczucie dyskomfortu pod lewym żebrem w jego obrębie nie jest na 80% związane z Cu i Cd?
A raczej z innymi schorzeniami? typu ibs itp?

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 21 paź 2020, 13:59

Oprócz dreszczy z rana dostałem też dzisiaj gorączki, lekkiego kaszlu, jestem osłabiony nie mam apetytu boli mnie ten łokieć ale to chyba objawy grypy albo corony (tak chyba jak widać popadam w kolejne diagnozowanie) aniżeli crohna? Sorka to pytanie musiało paść choć ta kalprotektyna jest w normie

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 21 paź 2020, 14:57

Przypomniałem sobie że noc przed objawami piłem chyba gripex. Teraz przy takiej temperaturze trochę boję się go wypić? Myślicie że może mi on bardzo zaszkodzić? Boję tej całej martwicy jelita itp.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 22 paź 2020, 09:31

Dobre to kalprotektyna wyszła w normie wcześniejsze badania już tutaj publikowałem. Niestety od wczoraj mam stany podgorączkowe w tym gorączkę.
Cały czas mam to uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej po lewej stronie. Cały czas myśle co to może być z tym że przez te gorączkę nie będę teraz wychodził z domu. Wole się dokurować choć zastanawiam się czy ta temperatura może mieć związek z niepokojącym stanem w jelicie? Dzisiaj z rana parcie na stolec ale wyszedł postrzępiony w kawałkach i nie wiem co myśleć? Już diagnozuje u siebie:
- zapalenie trzustki
- Zapalenie żołądka/dwunastnicy
- Może to jakiś polip
-Przepuklinę
Objawy że stront układu pokarmowego to:
Dyskomfort pod lewym żebrem i pod mostkiem pod lewym żebrem.
Zaparcio stolec wychodzi robię go codziennie ale nie jest go dużo. A staram się niec więcej jeść
Uczucie niepełnego wypróżnienia

No i doszła ta gorączka (38.1 stopni) + osłabienie i stany podgorączkowe w sumie jedna gorączka jeden stan podgorączkowy. Stolec w wodzie wydają się jasne nie obserwuje krwi.
Moje pytania są takie:
1. Czy te objawy mogą być że sobą powiązane?
2 czy przy tak niskim poziomie kalprotektyny mogę się cieszyć bo na 85% nie mam wzjg ani crohna?
3 czy za bardzo panikuje i po prostu przeziębiłem się teraz na rowerze i już przesadzam?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i przepraszam za tyle postów pytań ale kto pyta ten nie błądzi.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 22 paź 2020, 09:45

Btw. Dostałem też dziwnej wysypki na nadgarstkach (Wstawiam zdjęcie) już czytałem Że to może być związane z zapaleniem wątroby wcześniej też miałem dni w których się ona pojawiała.
Załączniki
06846C12-01F4-47CE-9CAC-461A614F235E.jpeg

romek
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Post autor: romek » 22 paź 2020, 12:04

Chłopie. Uspokój się i przestań panikować!!!!!. Od tego możesz dostać ciężkiej choroby psychicznej. Spokojnie czekaj na opinię lekarza.
I radzę Ci znajdź na Allegro taką starą książkę J.K.Jerome - "Trzech panów w łódce". Tam główny bohater też szukał w sobie różnych chorób na podstawie objawów jakie miał (lub wydawało mu się, że ma). I okazało się, że pasują do wszystkich znanych ówcześnie chorób za wyjątkiem puchliny kolan - bo na to chorowały głównie służące myjące na kolanach podłogi.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 22 paź 2020, 12:20

To akurat prawda, już ostro przesadzam co chwile czegoś szukam i objawy pasują. Już wszyscy mi mówią że to hipohodnria i raczej zaparciowy ibs i żebym wrzucił na luz a to co mi się stało jest wywołane przewianiem na rowerze. Książki nie czytałem ale chyba po nią w końcu sięgnę. Jutro umówię sie na teleporadę do poz i zapytam o Panią gastrolog. W moim kale z tego co widze po zdjęciach zdarzały się też jakieś zielonkawe ślady coś w tym stylu i carne punkty ale nie wiem czy wiązać to też z jakąś chorobą czy dać sobie spokój. Bo chyba w końcu oszaleje jeśli to już się nie stało. (Zwaszcza że te obiekty mogły pojawić się na skutek zjedzenia sałaty a nie czegoś poważnego). Każdy objaw który po protu mam od razu wpisuje w wyszukiwarke internetową i sprawdzam go. To przyznaje bez bicia.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 22 paź 2020, 12:24

Wysypka zniknęła po podaniu allegry na szczęście wiec mogła być alergiczna ale też wywołana właśnie jakimś dziadem dobra czas zebrać się do kupy bo już oszaleje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”