Nie wiem co to może być ale boję się

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
przerażony234
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Re: Nie wiem co to może być ale boję się

Post autor: przerażony234 » 19 paź 2020, 15:01

Z drugiej strony była krew w kale ten raz na papierze i raz w kale ale ilościowo nie powiem ile jej było bo za bardzo się zestresowałem. W każdym razie krew była a per rectum nic wykazało i to też mnie stale martwi

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 19 paź 2020, 20:38

W tamtym roku w maju miałem też straszne problemy jelitowe przez piec dni straszna biegunka co chwile myślałem że umrę tak byłem słaby ale po pójściu do lekarza i przyjęciu leków typu gastrolog i jakieś probiotyki do picia objawy zaczęły przechodzić. I przeszły całkowicie pisze to bo może to ma coś na rzeczy w związku z tym co dzieje się u mnie teraz.

mari
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie
miasto: kraków

Post autor: mari » 19 paź 2020, 21:46

Piszesz : "jak tylko będę miał więcej kasy to idę na kolonke",dlaczego nie poprosisz lekarza rodzinnego o skierowanie na kolonoskopie czy gastroskopię zrobisz wtedy te badania bezpłatnie w ramach NFZ, nie odkładaj tych badań ,będzie szybciej diagnoza to przestaniesz się stresować i myśleć ciągle o chorobach.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 19 paź 2020, 21:58

To prawda ale wiesz jak teraz jest w szpitalach na razie czekam na kalprotektyne i myśle że jeśli wynik będzie wysoki to rodzina opłaci mi kolonoskopię.
Już serio te choroby to mania co jakiś czas o nich myśle w sumie codziennie i to mnie już psychicznie wykańcza. Rodzina nawet chciała wysłać mnie już do psychologa.

Leo-trans
Początkujący ✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie
miasto: Okuniew

Post autor: Leo-trans » 19 paź 2020, 22:22

Witam ja miałem diagnozę w styczniu ,zwaliła mnie z nóg bo nigdy nawet witamin nie przyjmowałem a tu nagle...
Ale do wszystkiego można przywyknąć i żyć w miarę normalnie.bałem się,myślałem że to koniec..lekarz mi powiedział że bardziej zachorowała moja głowa niż jelita.cos w tym jest.
Postaraj się uspokoić żyć a reszta musi być obok.mam obecnie nawrót po krótkiej poprawie , przyjmuje to dużo spokojniej niż wtedy i daje radę i Tobie tego życzę

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 19 paź 2020, 22:27

Dzięki z tym że ja jeszcze nie mam diagnozy znaczy jest jak na razie podejrzenie i oczekiwanie na to co co to może być. Wiec czekam na te kalprotektyne u jeśli wyjdzie wysoka to idę zrobić kolonoskopię bez dwóch zdań.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 19 paź 2020, 22:32

Po prostu panicznie się boje że to będzie może rak albo cu albo cd ciagle analizuje objawy itd. Praktycznie cały dzień mi to zajmuje i już Trochę mnie to meczy zwłaszcza że z lekka zaniedbuje inne obowiązki jak np. Sprzątanie w pokoju.
Także czekam na kalprotektyne i zobaczymy co dalej

Leo-trans
Początkujący ✽✽

Post autor: Leo-trans » 19 paź 2020, 22:40

Ja czekam na eus od początku pademi
Jest to badanie endoskopowe w moim przypadku trzustki też się boję że rak lub inne...ale codziennie idę do pracy i na przód jak bym zasiadł i się zamartwiał to po robocie.spokojnie nie czytaj dok.googla i jak najmniej tych informacji będzie dobrze 😃

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 19 paź 2020, 22:47

To fakt
Wszyscy w rodzinie powtarzają mi że będzie dobrze i ta kalprotektyna wyjdzie okej. Ale ja już po tym internecie i wizycie u gastrolog która zleciła te badania i powiedziała że kolonoskopia jest do rozważenia to nie jestem tego taki pewny. A to jakaś mania z tym sprawdzaniem objawów jak wcześniej pisałem zaczęło się od nalotu na języku i osłabienia a teraz to najpierw diagnozowałem sobie HIV potem kile i teraz wejdź albo crohna. Po drodze myślałem że mam zawał i udar także trochę się tego zebrało. Niestety. Czekam ciagle na wyniki ale po prostu jestem zdenerwowany bo też wiele złego się stało w tym roku plus szaleje ten wirus.

Leo-trans
Początkujący ✽✽

Post autor: Leo-trans » 19 paź 2020, 22:56

Wstań rano postaw sobie cel nie wiem 20km rower itp.i nie czytaj o chorobach wiem że to trudno i ten czas ale inaczej się nie da.miałem to samo a teraz nie czytam nie rozmawiam na ten temat.wszyscy co tu ci doradzają to przeszli i teraz są mądrzejsi . posłuchaj ich wiedzą co mówią.glowa do góry.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 19 paź 2020, 23:00

To masz racje
Po prostu ciagle czekam na te wyniki i licze że to nie to cu albo cd także życz mi zdrowia i jak najlepszych wyników

Leo-trans
Początkujący ✽✽

Post autor: Leo-trans » 19 paź 2020, 23:03

Oczywiście życzę dużo zdrowia

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 19 paź 2020, 23:09

Dzięki wielkie
Przyda się jak cholera bo już jestem podłamany od miesiąca to u siebie diagnozuje z dr Google i liczyłem że gastrolog rozwieje moje stresy rodzinka też ale okazał się że ona sama to podejrzewa wiec zobaczymy co będzie. Napisze jak tylko będzie ta kalprotektyna choć denerwuje się że będzie ponad 100uq albo jeszcze więcej nawet ponad 1000uq...

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 20 paź 2020, 14:56

Już jutro będę miał wyniki albo maks w sobotę bo okres czekanie na kalprotektyne to 7-10 dni wiec zobaczymy co z tym będzie. Jak co rano taki lekki dyskomfort w okolicy lewego żebra na ostatnich żebrach. Boje się dalej jak cholera i z uporem maniaka czytam wasze posty na tym forum i coraz bardziej utwierdzam się że to na pewno jakieś ibd choć ciagle gdzieś jest we mnie ta nadzieja że badania wyjdą dobrze i nie jestem chory na nic przewlekłego, poważnego. Także pozostaje mi tylko czekać na te wyniki badań. Kał dzisiaj jaśniejszy nie żółty bez śladów krwi unosił się na wodzie jak zawsze ostatnio.

przerażony234
Początkujący ✽✽

Post autor: przerażony234 » 20 paź 2020, 21:37

Przez dwa lata walczyłem z trądzikiem albo antybiotyki albo maści i teraz proszę pewnie to one mnie tak załatwiły choć diagnoza jeszcze nie postawiona :( powiem wam szczerze że bardzo boje się diagnozy ale staram się godzić z faktem że to pewnie jest jakieś ibd :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”