Strona 1 z 1

Podkarpacki Oddział J-elity

: 06 paź 2009, 23:12
autor: nataly
Moi Drodzy, na spotkaniu w Lubenii powstał zarząd Oddziału Podkarpackiego. Mam nadzieję że uda nam się zrobić wiele dobrych i ciekawych rzeczy :razz: Jeśli macie jakieś propozycje, pomysły, uwagi, problemy do poruszenia piszcie o nich tutaj lub do mnie natalia.wickowska@wp.pl :) Możemy liczyć na pomoc innych oddziałów i myślę, ze sobie poradzimy :) W Lubenii pojawił się pomysł zainstalowania internetu na oddziale dziecięcym w Rzeszowie, moim zdaniem pomysł świetny :) Innym, było stworzenie bardziej intymnych warunków dzieciom w czasie badań również na tym oddziale, proszę więc o uwagi i pomysły jak można by to zrobić? Wszystkie Wasze propozycje są ważne! Jestem pewna, że Oddział Podkarpacki będzie pomocny w wielu sprawach :)

Re: Podkarpacki Oddział J-elity

: 07 paź 2009, 07:50
autor: Raysha
Chciałam powitać nową panią Prezes oddziału podkarpacia. :prosze:
Gratuluję! Mam nadzieję, że bedziecie się solidnie rozbudowywać i prężnie działać :prosze: :cool2:

wiem, nie na temat

Re: Podkarpacki Oddział J-elity

: 07 paź 2009, 08:44
autor: Szaraja
Mikrusia, jak najbardziej na temat, ja tez gratuluję i witam wirtualnie, bo osobiście już było. :roll:

Re: Podkarpacki Oddział J-elity

: 08 paź 2009, 22:30
autor: Mamcia
Gratulowałam osobiście, a oddziałowi z Prezes torpedą dobrze wróżę. Co do internetu to chcemy aby był na wszystkich oddziałach dziecięcych, bo najbardziej cierpią dzieciaki wyrwane ze swojego środowiska i rodzice niemający z nimi kontaktu. SMA czy MMS to nie to samo co pogadanka z kamerką. Ta drogą można również uczestniczyć w lekcjach. Ale rozbiłam OT. Wydzielcie

Re: Podkarpacki Oddział J-elity

: 09 paź 2009, 19:14
autor: nataly
Dziękuję wszystkim za miłe słowa i za trzymanie kciuków :) A porównanie do torpedy powaliło mnie na łopatki hehehe Mamciu pozdrawiam Cię serdeczniaście :wink: Pomysł z internetem jest świetny i jest już nawet kilku chłopaków którzy obiecali się rozejrzeć więc sprawa pomalutku pójdzie do przodu myślę :) no i na pewno będzie spotkanie Mikołajkowe ale szczegóły dopiero za jakiś czas :razz: