Witam witam.

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
przemooo91
Debiutant ✽
Choroba: IBS
województwo: małopolskie

Witam witam.

Post autor: przemooo91 » 29 sie 2016, 14:30

Cześć wszystkim,

jestem Przemek i mam 25 lat. Interesuję się podróżami, sportem, geografią i ogólnie, światem ;)

Od 8 lat IBS. Na tyle uprzykrzający życie, że musiałem zrezygnować z pracy, w której się spełniałem. Dezorganizuje mi życie całkowicie. Często zawalam różne zobowiązania, terminy z tego powodu. I tak sobie wegetuję. Dziś od rana leżę i wiję się z bólu.

Aktualnie jestem na etapie przebranżowienia się. Od października zaczynam studia i poszukuję jakiejś pracy. Co wyjdzie, to zobaczymy.

Może znajdę tutaj swoją przystań ;)

No i przy okazji chciałem Was zapytać, czy osoby z takimi wstydliwymi problemami, mają szanse np. na znalezienie partnera? Nie wyobrażam sobie tego, bo zdrowi ludzie naszych problemów nie rozumieją. W sumie się nie dziwię, sam bym nie rozumiał, jak bym był zdrów, jak można latać np. 5 razy dziennie do :wc: :cry:

Pozdrowienia

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU

Re: Witam witam.

Post autor: cordo » 29 sie 2016, 15:20

Hej TPrzemek! Witaj na forum :) Choroba jak choroba, trzeba nauczyć się z nią żyć, na pocieszenie dodam, że też dzisiaj kibelek odwiedzałem często, a co do partnera (w sumie będę szczery, w prawdziwą miłość nie wierzę) ciężko znaleźć, możesz szukać wśród chorych, wtedy łatwiej o zrozumienie

Na jakie studia idziesz?

Pozdrawiam :)

martt1608
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie

Post autor: martt1608 » 29 sie 2016, 15:33

Ja miałam szczęście do miłości i moja choroba udowodniła że prawdziwa istnieje. Ja zachorowałam będąc ok 3 lata w związku. Leci nam już 6 rok i RAZEM walczymy.
Człowiek ma zupełnie inne nastawienie kiedy ma wsparcie bliskich osób. Są dni lepsze i gorsze ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Ja miałam takie dni kiedy siedziałam tylko w domu, załamana w depresji zamknieta przed światem. Ale kilka mądrych osób powiedziało mi że nie warto. Poznałam wielu ludzi min tutaj na forum którzy tak jak ja zmagają się z chorobą, wspólna wymiana doświadczeń i człowiek jest pewniejszy siebie.
POZYTYWNE NASTAWIENIE= KLUCZ DO SUKCESU. Wiem łatwo się mówi ale trzeba być dobrej myśli :-)
Celuj w niemożliwe, osiągniesz nieprawdopodobne

przemooo91
Debiutant ✽
Choroba: IBS

Post autor: przemooo91 » 29 sie 2016, 15:47

Dzięki Wam.

Wiecie, tak po cichu liczę, że może znajdę tutaj kogoś, z kim można by wyjść choćby na kawę czy do kina, ot tak. Nie mam znajomych. Niby jestem typem samotnika, ale nie oszukujmy się, jakaś bratnia dusza by się przydała.

Co do studiów, to... dietetyka :mrgreen:

Od liceum interesuję się sportami siłowymi i odżywianiem, ćwiczyłem kiedyś systematycznie 3 lata. Teraz wróciłem do sportu i coś tam się ruszam. Staram się dobrze odżywiać, aczkolwiek czasem mam wrażenie, że to nic nie daje, bo wszystko ląduje w :wc: .

Często, przez ten IBS mam załamkę i niestety, ładuję w siebie słodycze i inne wynalazki, które nie mają nic wspólnego z jedzeniem. Szewc bez butów chodzi, hehehe.

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽

Post autor: cordo » 29 sie 2016, 15:53

Jak mieszkasz w Oświęcimiu to masz niedaleko do Krakowa, a tam są czasem spotkania to wpadnij :)

karolek0303
Początkujący ✽✽
województwo: łódzkie

Post autor: karolek0303 » 29 sie 2016, 15:59

HA, 5 razy dziennie to wcale nie jest dużo :)

dużo jest wtedy, gdy sie praktycznie nie schodzi z tronu albo nie możesz sie nawet najeść, bo już musisz lecieć.
3x2 Asamax, Aza 50mg, czopki/wlewki Salofalk

Jacekx
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie

Post autor: Jacekx » 30 sie 2016, 11:45

Witam

i zapraszam do tematów muzycznych uzurpator Forumowy :dj:

więc nutki dedykuję co prawda nie znam gustów Twych ale...

https://www.youtube.com/watch?v=bQstQST1GiM

może

https://www.youtube.com/watch?v=3irmBv8h4Tw

a jeśli i to się nie podoba :smutny: to na smutki http://demotywatory.pl/4680489/Poznajci ... swoich-kur
Ostatnio zmieniony 04 lis 2016, 21:19 przez Jacekx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 30 sie 2016, 21:57

Witaj :roll: :roll: :roll:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
Maatylda
Znawca ❃❃
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Post autor: Maatylda » 01 wrz 2016, 00:19

yo :mrgreen:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę!

by Rosomaki i Spółka :rockon:

Zablokowany

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”