Strona 1 z 1

Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 01:41
autor: J-Trenejro
Witam,już kiedyś byłem zarejestrowany na forum,był to rok około 2008 może 2009. A ze upłynęło już trochę czasu to zapomniałem nica itd. no i dokonuje rejestracji po raz drugi:-) CU jest ze mną od 2007,dopadło mnie gdy mieszkałem w Londynie.Choroba zajęła całe jelito.Fajna praca,znajomi,ogólnie niezłe życie wszystko nagle legło w gruzach.Ponieważ w tamtych czasach w szpitalach w UK podejście do pacjentów z Polski było inne niż do Anglików musiałem wracać do szpitalnej placówki w kraju.I tak od 8 lat mieszkam wraz z CU w PL.Bywało różnie ale da się żyć.Co do przebiegu choroby-to od 2007(pierwszy rzut)miałem spokój do 2013-zaostrzenie,2014 zaostrzenie po którym miesiąc w szpitalu na CU+ bonus-zakrzepica( kolejny miesiąc szpital)+masywna zatorowość płucna=OIOM(było grubo :-0).No ale jakoś wyszedłem z tego wszystkiego.Na chwilę obecną cieszę się remisją.Przed chorobą byłem bardzo aktywną osobą,siłownia itd. i całe szczęście tak mi pozostało:-)Przez 8 lat życia z CU trenuję(z małymi przerwami na przymusowa redukcję tłuszczu wywołaną zaostrzeniami:-) ).Mało tego,od jakiegoś czasu jestem trenerem personalnym który na siłowni daje wycisk zdrowym.Rozwijam się,robię kolejne kursy,szkolenia z zakresu treningów,choróbsko mnie nie złamało.Jestem "Cudakiem"który jest w treningu,jest sprawny,układa plany treningowe oraz diety i suplementację innym:-).J kto wie,może z racji doświadczenia że jestem 8 lat"Cudakiem"oraz aktywnym trenerem to pomogę komuś z Was.Pozdr.

Re: Witam,właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 08:21
autor: Kinia87
J-Trenejro pisze:.Mało tego,od jakiegoś czasu jestem trenerem personalnym który na siłowni daje wycisk zdrowym..
I bardzo dobrze :lol: :kox:

Cześć :mrgreen: :mrgreen:

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 11:10
autor: -Ania-
Hej

Ciesze się ponownie, że jesteś wśród nas.
Mam nadzieje, że Twój zapał pomoże pokonać barierę strachu i bólu jaką odczuwa
wielu z nas.

Ania

p.s.
Może uda Ci się znaleźć "stary" swój nick gdzieś w powitaniach etc, byłoby fajnie jakbyś mi go wysłał- konto zostanie wtedy skasowane. Regulamin mówi o jednym koncie.

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 16:11
autor: Jacekx
Cześć mamy podobnie ale póki co to długa :rambo: walka aż do końca

a na co dzień :wielbie:

czy https://www.youtube.com/watch?v=UDC9nvzprMQ

:aloha:

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 17:02
autor: obyty.z.cu
J-Trenejro pisze:Przez 8 lat życia z CU trenuję(z małymi przerwami na przymusowa redukcję tłuszczu wywołaną zaostrzeniami:-) ).Mało tego,od jakiegoś czasu jestem trenerem personalnym który na siłowni daje wycisk zdrowym
Witaj !
Potrzeba na forum takiego wsparcia,więc mam nadzieje że dasz tu ludziom poczucie ,że wszystko jest możliwe,wystarczy sie leczyć i chciec żyć.
Choroba to nie wyrok,tylko zmiana priorytetów !!...

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 17:04
autor: kamil94
Cześć :D Już wiadomo do kogo pisać jak chce się przymasować ^_^

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 17:31
autor: chrzanovy
J-Trenejro, witaj, podkarpackie no to może byś dołączył do Brygady - J ?

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 21:10
autor: Anette28
Witaj :roll:

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 22:29
autor: J-Trenejro
chrzanovy,myślałem o tym żeby się wybrać na spotkanie Brygady-J,tyle że na obecną chwilę cienko z czasem,pracuję w popołudniowych godzinach ale na pewno uda mi się w końcu wyrwać na spotkanie.
javascript:em('kamil94, ') ,jeśli chodzi o masę pytaj, w moim przypadku aktualnie jest 96 kg:-) wiec mogę coś podpowiedzieć co i jak,co sam robię itd.ale pamiętaj każdy organizm jest inny.
javascript:em('-Ania-, ') długo szukałem starego nica własnie w powitaniach i nie znalazłem

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 23:38
autor: kamil94
Właśnie wiem o tym :D 96kg to sporo :D przy jakim wzroście ?? :>

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 25 lis 2015, 23:49
autor: Orzelek
Cześć :roll:

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 26 lis 2015, 18:48
autor: patkaas
Cześć J-Trenejro! Kawałek historii masz za sobą :) Jak z popołudniami ciężko, to zapraszamy koniecznie w sobotę 12 grudnia o 10 na Dzień Edukacji w Rzeszowie :roll:

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 26 lis 2015, 23:02
autor: J-Trenejro
patkaas[/b], ') 12 Grudnia też odpada :smutny: ma wtedy bardzo ważne szkolenie z dietetyki w Krakowie na które już wcześniej się zapisałem?A Dni Edukacji sa raz w roku organizowane w Rze? I kiedy w rynku w Rze się znowu spotykacie?Bo widziałem że się umawiacie od czasu do czasu w soboty.

Re: Witam, właściwie po raz drugi.

: 27 lis 2015, 09:29
autor: patkaas
Oj to szkoda, ale rozumiem :) Dni Edukacji są raz w roku, ale co miesiąc za to mamy tą grupę wsparcia. Co do spotkania na rynku, to właśnie niedawno było. Nie wiem czy w tym roku uda się jeszcze coś zorganizować, bo teraz dużo pracy z konferencją, a później to już święta prawie. Więc jeśli nie w grudniu to w styczniu. Na pewno będziemy informować tu na forum i na naszym profilu na facebooku ;)