Znaleziono 2 wyniki

autor: zielona201
13 sty 2010, 23:16
Forum: opolskie
Temat: Dr Sicińska
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2346

Re: Dr Sicińska

Nie sądzę, aby tak mała dawka sterydu odpowiadała za wszystkie objawy, które opisujesz. Raczej winił bym nadczynność tarczycy. Domyślam się, że u Ciebie nadczynność musi być duża i trwać już dość długo. Przy nadczynności utrata wagi jest częstym objawem, tak samo zaburzenia snu. Też kiedyś miałem d...
autor: zielona201
13 sty 2010, 10:48
Forum: Lek Metyloprednizolon
Temat: METYPRED
Odpowiedzi: 686
Odsłony: 245468

Re: METYPRED

Biorę Metypred od 4 m-cy. Biorę go w małej dawce - tj 4 mg na dzień. Mam nadczynnośc tarczycy z wytrzeszczem oczu. Odkąd zaczęłam go stosować to chudnę, nie mam apetytu. Najgorsze z tego jest to że nie mogę spać w nocy. Spię po 2-3 godziny i już wstaję wyspana, a tak w zasadzie to mogłabym nie spać ...

Wyszukiwanie zaawansowane